Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянщина відзначила 73-ю річницю перемоги над нацизмом

8 та 9 травня на території всіх населених пунктів району відбулися різноформатні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Це, зокрема, мітинги, покладання квітів до пам’ятників та братських могил, тематичні концертні програми та святкові дійства. Крім цього, взакладах освіти відбулись загальношкільні лінійки, виховні години та уроки пам’яті. Інформаційно-просвітницькі заходи проведено в закладах культури, а в бібліотеках діяли виставки меморіальної, хронікальної літератури про воєнні часи та період окупації і визволення Бердянщини.

73-ю річницю перемоги голова райдержадміністрації Роман Молодецький відзначив разом з мешканцями с.Осипенко, які зібралися у центрі села біля Меморіалу пам’яті на мітинг «Сторінками історії». Вітаючи осипенківців зі святом очільник району відмітив спадкоємність героїчних традицій українців.

-  Згадати воєнні часи, вклонитися переможцям нацизму та покласти квіти до пам’ятника загиблим сьогодні тут зібралися ветерани Другої Світової, воїни-інтернаціоналісти та сучасні захисники Вітчизни – учасники АТО і військовослужбовці ЗСУ. І це є дуже символічним та наповнює нас вірою у якнайшвидше мирне майбутнє незалежної України, - зазначив Роман Феліксович, побажавши усім світлих надій, злагоди та добробуту, упевненості у завтрашньому дні.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.