Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

Бердянщина відзначила 73-ю річницю перемоги над нацизмом

8 та 9 травня на території всіх населених пунктів району відбулися різноформатні заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні.

Це, зокрема, мітинги, покладання квітів до пам’ятників та братських могил, тематичні концертні програми та святкові дійства. Крім цього, взакладах освіти відбулись загальношкільні лінійки, виховні години та уроки пам’яті. Інформаційно-просвітницькі заходи проведено в закладах культури, а в бібліотеках діяли виставки меморіальної, хронікальної літератури про воєнні часи та період окупації і визволення Бердянщини.

73-ю річницю перемоги голова райдержадміністрації Роман Молодецький відзначив разом з мешканцями с.Осипенко, які зібралися у центрі села біля Меморіалу пам’яті на мітинг «Сторінками історії». Вітаючи осипенківців зі святом очільник району відмітив спадкоємність героїчних традицій українців.

-  Згадати воєнні часи, вклонитися переможцям нацизму та покласти квіти до пам’ятника загиблим сьогодні тут зібралися ветерани Другої Світової, воїни-інтернаціоналісти та сучасні захисники Вітчизни – учасники АТО і військовослужбовці ЗСУ. І це є дуже символічним та наповнює нас вірою у якнайшвидше мирне майбутнє незалежної України, - зазначив Роман Феліксович, побажавши усім світлих надій, злагоди та добробуту, упевненості у завтрашньому дні.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua