Сезон футболу в районі – відкрито!

6 травня в с.Трояни відбувся турнір з футболу на кубок «Відкриття сезону». Змагалися 9 команд: ФК «Андрівка», ФК «Трояни», «ФК «Роза», ФК «Андріївка»,ФК «Софіївка»  ФК «Берестівська ОТГ», ФК «Осипенко», ФК «Новопетрівка», ФК «Таврія» (с.Нововасилівка).

На початку змагань учасників команд привітав  голова районної федерації футболу  - Станіслав Фролов, який презентував футбольний м’яч команді - переможцю.

Змагання проходили згідно діючих правил з футболу по олімпійській системі.

У фіналі зустрілися ФК «Андрівка» - ФК «Таврія». Боротьба була впертою. Переможцем турніру з футболу на Кубок відкриття  сезону  стала футбольна команда «Андрівка» яка перемогла з рахунком 2:0 перемогла минулорічного володаря Кубку - футбольну команду «Таврія» (с. Нововасилівка).

За підсумками змагань кращим гравцем турніру став Кюрчев Станіслав      (ФК «Андрівка»), який  був нагороджений Грамотою голови Бердянської райдержадміністрації.

Команда-переможець була нагороджена Кубком і Грамотою голови Бердянської райдержадміністрації Романа Молодецького.

Висловлюємо велику подяку за організацію турніру голові Андріївської сільської ради - Магомедову Мусліму. Подяка головному судді м. Бердянськ  - Сукравцеву Віталію.

На 19 травня планується розпочати ігри першості району з футболу.

 

За інформацією головного спеціаліста у справах молоді та спорту відділу освіти,  культури, молоді та спорту  - І.Малярчук

На фото: Переможець турніру ФК «Андрівка»

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua