Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Актуальні питання організації місцевого самоврядування вивчали в Андріївці

Наприкінці минулого тижня на базі Андріївської селищної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у якому взяли участь голова РДА Роман Молодецький, заступник голови РДА  Ніна Борщова та керівники і спеціалісти окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання директор Бердянського районного центру зайнятості Марія Чепурна висвітлила питання організації та проведення громадських робіт на території району у 2018 році.

Про результати кампанії декларування доходів громадян, які самостійно обробляли свої земельні паї у 2017 році, учасникам зібрання доповів начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області Олександр Прошутинський. Як виявилося під час обговорення даного питання, є деякі території району, в яких показники декларування залишаються досить низькими. Тому голова райдержадміністрації Роман Молодецький рекомендував керівникам відповідних рад долучитися до роз’яснювальної роботи серед потенційних декларантів щодо активізації процесу звітування.

Керівники профільних структурних підрозділів РДА ознайомили аудиторію із законодавчими змінами у сфері регулювання містобудівної документації, проаналізували стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівель і приміщень закладів та установ загального користування. Ознайомили з порядком монетизації пільг на проїзд у пасажирському транспорті, а також зі станом вирішення питання придбання житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок субвенції з державного бюджету.

Крім цього, головний лікар КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитро Аксьонов доповів про хід проведення заходів з реформування первинної ланки охорони здоров'я Бердянщини та презентував Проект реформування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в Бердянському районі.

На завершення зустрічі Андріївський селищний голова Наталія Кагадій розповіла учасникам заходу про досягнення та перспективи розвитку відповідної території. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.