Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Актуальні питання організації місцевого самоврядування вивчали в Андріївці

Наприкінці минулого тижня на базі Андріївської селищної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у якому взяли участь голова РДА Роман Молодецький, заступник голови РДА  Ніна Борщова та керівники і спеціалісти окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання директор Бердянського районного центру зайнятості Марія Чепурна висвітлила питання організації та проведення громадських робіт на території району у 2018 році.

Про результати кампанії декларування доходів громадян, які самостійно обробляли свої земельні паї у 2017 році, учасникам зібрання доповів начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області Олександр Прошутинський. Як виявилося під час обговорення даного питання, є деякі території району, в яких показники декларування залишаються досить низькими. Тому голова райдержадміністрації Роман Молодецький рекомендував керівникам відповідних рад долучитися до роз’яснювальної роботи серед потенційних декларантів щодо активізації процесу звітування.

Керівники профільних структурних підрозділів РДА ознайомили аудиторію із законодавчими змінами у сфері регулювання містобудівної документації, проаналізували стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівель і приміщень закладів та установ загального користування. Ознайомили з порядком монетизації пільг на проїзд у пасажирському транспорті, а також зі станом вирішення питання придбання житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок субвенції з державного бюджету.

Крім цього, головний лікар КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитро Аксьонов доповів про хід проведення заходів з реформування первинної ланки охорони здоров'я Бердянщини та презентував Проект реформування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в Бердянському районі.

На завершення зустрічі Андріївський селищний голова Наталія Кагадій розповіла учасникам заходу про досягнення та перспективи розвитку відповідної території. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.