Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

Актуальні питання організації місцевого самоврядування вивчали в Андріївці

Наприкінці минулого тижня на базі Андріївської селищної ради відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування, у якому взяли участь голова РДА Роман Молодецький, заступник голови РДА  Ніна Борщова та керівники і спеціалісти окремих структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході засідання директор Бердянського районного центру зайнятості Марія Чепурна висвітлила питання організації та проведення громадських робіт на території району у 2018 році.

Про результати кампанії декларування доходів громадян, які самостійно обробляли свої земельні паї у 2017 році, учасникам зібрання доповів начальник відділу адміністрування податків і зборів з фізичних осіб Бердянської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області Олександр Прошутинський. Як виявилося під час обговорення даного питання, є деякі території району, в яких показники декларування залишаються досить низькими. Тому голова райдержадміністрації Роман Молодецький рекомендував керівникам відповідних рад долучитися до роз’яснювальної роботи серед потенційних декларантів щодо активізації процесу звітування.

Керівники профільних структурних підрозділів РДА ознайомили аудиторію із законодавчими змінами у сфері регулювання містобудівної документації, проаналізували стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до будівель і приміщень закладів та установ загального користування. Ознайомили з порядком монетизації пільг на проїзд у пасажирському транспорті, а також зі станом вирішення питання придбання житла для дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за рахунок субвенції з державного бюджету.

Крім цього, головний лікар КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитро Аксьонов доповів про хід проведення заходів з реформування первинної ланки охорони здоров'я Бердянщини та презентував Проект реформування спроможної мережі надання первинної медичної допомоги в Бердянському районі.

На завершення зустрічі Андріївський селищний голова Наталія Кагадій розповіла учасникам заходу про досягнення та перспективи розвитку відповідної території. 

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua