Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

Бердянські прикордонники приймали вітання з професійним святом

Україна продовжує відродження своїх реальних історичних подій та активно повертається до власної історії. Зокрема, у квітні цього року Президент Петро Порошенко підписав Указ про встановлення Дня прикордонника в Україні 30 квітня. Ця дата була обрана не випадково, адже саме в цей день у 1918 році українські війська в результаті кривавих, але переможних боїв з більшовицькою Росією вийшли на кордони України і встановили на них державні символи.

5 травня в Бердянському ЦКД «Софіт» на урочистий захід з нагоди відзначення 100-ї річниці створення Окремого Корпусу кордонної охорони Української Народної республіки та Дня прикордонника зібралися представники обласної, районної, міської влади, військовослужбовці Бердянського прикордонного загону та їх родини, ветерани служби.

Привітавши прикордонників зі святом, голова райдержадміністрації Роман Молодецький подякував їм за гідне виконання службових обов’язків, побажав подальших успіхів та вручив грамоти Бердянської РДА відмінникам прикордонної служби – Володимиру Карайвану, Сергію Рубцову, Євгену Аширову та працівникам загону Роману Падалці й Валентині Бабаніній.

Крім цього, Подяки від голови Запорізької ОДА й теплі слова привітання від губернатора області та від себе особисто передав прикордонникам Бердянського загону заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Фото: сайт Бердянської міської ради

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua