Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянські прикордонники приймали вітання з професійним святом

Україна продовжує відродження своїх реальних історичних подій та активно повертається до власної історії. Зокрема, у квітні цього року Президент Петро Порошенко підписав Указ про встановлення Дня прикордонника в Україні 30 квітня. Ця дата була обрана не випадково, адже саме в цей день у 1918 році українські війська в результаті кривавих, але переможних боїв з більшовицькою Росією вийшли на кордони України і встановили на них державні символи.

5 травня в Бердянському ЦКД «Софіт» на урочистий захід з нагоди відзначення 100-ї річниці створення Окремого Корпусу кордонної охорони Української Народної республіки та Дня прикордонника зібралися представники обласної, районної, міської влади, військовослужбовці Бердянського прикордонного загону та їх родини, ветерани служби.

Привітавши прикордонників зі святом, голова райдержадміністрації Роман Молодецький подякував їм за гідне виконання службових обов’язків, побажав подальших успіхів та вручив грамоти Бердянської РДА відмінникам прикордонної служби – Володимиру Карайвану, Сергію Рубцову, Євгену Аширову та працівникам загону Роману Падалці й Валентині Бабаніній.

Крім цього, Подяки від голови Запорізької ОДА й теплі слова привітання від губернатора області та від себе особисто передав прикордонникам Бердянського загону заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Фото: сайт Бердянської міської ради

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.