Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Бердянські прикордонники приймали вітання з професійним святом

Україна продовжує відродження своїх реальних історичних подій та активно повертається до власної історії. Зокрема, у квітні цього року Президент Петро Порошенко підписав Указ про встановлення Дня прикордонника в Україні 30 квітня. Ця дата була обрана не випадково, адже саме в цей день у 1918 році українські війська в результаті кривавих, але переможних боїв з більшовицькою Росією вийшли на кордони України і встановили на них державні символи.

5 травня в Бердянському ЦКД «Софіт» на урочистий захід з нагоди відзначення 100-ї річниці створення Окремого Корпусу кордонної охорони Української Народної республіки та Дня прикордонника зібралися представники обласної, районної, міської влади, військовослужбовці Бердянського прикордонного загону та їх родини, ветерани служби.

Привітавши прикордонників зі святом, голова райдержадміністрації Роман Молодецький подякував їм за гідне виконання службових обов’язків, побажав подальших успіхів та вручив грамоти Бердянської РДА відмінникам прикордонної служби – Володимиру Карайвану, Сергію Рубцову, Євгену Аширову та працівникам загону Роману Падалці й Валентині Бабаніній.

Крім цього, Подяки від голови Запорізької ОДА й теплі слова привітання від губернатора області та від себе особисто передав прикордонникам Бердянського загону заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ЗОДА Олександр Зубченко.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Фото: сайт Бердянської міської ради

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.