Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

 

 

Кращі державні службовці Бердянської РДА приймали вітання

Сьогодні, 5 травня, в районній державній адміністрації відбулось урочисте привітання та нагородження переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Даний конкурс має на меті зростання інституційної спроможності державної служби, укріплення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців та являється для його учасників одним із етапів підвищення рівня професійної підготовки.

Цього року в конкурсі приймали участь 11 представників структурних підрозділів райдержадміністрації. З них п’ятеро боролися за звання кращого керівника, ще шість - змагалися у номінації «Кращий спеціаліст». Свою ерудицію учасники конкурсу проявили у знанні українського законодавства, а також під час виконання практичного завдання з діловодства і роботи з комп’ютером.

Усіх учасників районного туру конкурсу привітав голова райдержадміністрації Роман Молодецький, який відмітив дуже високий рівень продемонстрованих ними професійних знань та навичок.

Отже, у номінації «Кращий керівник» лауреатами стали: начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан та завідувач сектору юридичної роботи апарату РДА Юрій Чонгов. Переможцем у цій номінації, за рішенням Оргкомітету конкурсу, стала заступник начальника управління - начальник бюджетного відділу управління фінансів РДА Надія Пшенична.

У номінації «Кращий спеціаліст» лауреатами стали: головний спеціаліст відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА Микола Бондарєв та головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів РДА Наталя Семеняка. Кращим же спеціалістом цього року визнано державного реєстратора РДА Марину Казанцеву.

Попереду у переможців змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу, успішної участі в якому побажав своїм колегам голова РДА Роман Молодецький.

 

За інформацією відділу кадрової роботи

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua