Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Кращі державні службовці Бердянської РДА приймали вітання

Сьогодні, 5 травня, в районній державній адміністрації відбулось урочисте привітання та нагородження переможців першого туру Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

Даний конкурс має на меті зростання інституційної спроможності державної служби, укріплення її авторитету, вивчення досвіду роботи кращих державних службовців та являється для його учасників одним із етапів підвищення рівня професійної підготовки.

Цього року в конкурсі приймали участь 11 представників структурних підрозділів райдержадміністрації. З них п’ятеро боролися за звання кращого керівника, ще шість - змагалися у номінації «Кращий спеціаліст». Свою ерудицію учасники конкурсу проявили у знанні українського законодавства, а також під час виконання практичного завдання з діловодства і роботи з комп’ютером.

Усіх учасників районного туру конкурсу привітав голова райдержадміністрації Роман Молодецький, який відмітив дуже високий рівень продемонстрованих ними професійних знань та навичок.

Отже, у номінації «Кращий керівник» лауреатами стали: начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан та завідувач сектору юридичної роботи апарату РДА Юрій Чонгов. Переможцем у цій номінації, за рішенням Оргкомітету конкурсу, стала заступник начальника управління - начальник бюджетного відділу управління фінансів РДА Надія Пшенична.

У номінації «Кращий спеціаліст» лауреатами стали: головний спеціаліст відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства РДА Микола Бондарєв та головний спеціаліст бюджетного відділу управління фінансів РДА Наталя Семеняка. Кращим же спеціалістом цього року визнано державного реєстратора РДА Марину Казанцеву.

Попереду у переможців змагання у ІІ (обласному) турі конкурсу, успішної участі в якому побажав своїм колегам голова РДА Роман Молодецький.

 

За інформацією відділу кадрової роботи

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.