Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

В райдержадміністрації відбулась інформаційно-методічна зустріч з питань децентрадізації

18 квітня на Бердянщині з робочім візитом перебували заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та представники Запорізького центру місцевого самоврядування, які провели ряд зустрічей з питань впровадження децентралізаційних заходів в регіоні.

Перша зустріч, за участі керівництва міста, району та Азовської сільської ради, відбулася на базі Бердянського міськвиконкому і була присвячена опрацюванню алгоритму приєднання території зазначеної сільської ради до громади міста обласного підпорядкування – Бердянськ.

Наступна зустріч, яка відбулась в райдержадміністрації, була присвячена розгляду питання добровільного об’єднання Андріївської селищної та Долинської сільської ради, які наразі розпочали проведення необхідних процедур та обговорень щодо утворення територіальної громади. Участь в зустрічі взяли члени районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад і представники селищної, сільської ради, яким було надано роз’яснення та консультації, а також запропоновано юридичний супровід у підготовці документів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua