Какой ноутбук выбрать. Какой фирмы выбрать ноутбук лучше. Какой выбрать ноутбук для работы. Скачать драйвера для видеокарты. Скачать драйвера для видеокарты nvidia бесплатно. Драйвера видеокарты для windows 7. Как начать учить Java. Какие книги java читать. Все о программирование на Java. Скачать игры для android. Лучшие игры для android скачать. Бесплатные игры для планшетов android. Интересные факты о человеке. Где найти интересные факты обо всем. Интересные факты о русских. Где найти гайд по магу wow. Самые лучшие гайды о магах wow. Аркан маг гайд для World of Warcraft. Как начать изучать язык Python. Какие книги python лучше читать. Все о программировании на python. Скачать компоненты Joomla. Самые лучшие компоненты joomla скачать. Бесплатно скачивание компонентов Joomla всех версии.

 

 

В райдержадміністрації відбулась інформаційно-методічна зустріч з питань децентрадізації

18 квітня на Бердянщині з робочім візитом перебували заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та представники Запорізького центру місцевого самоврядування, які провели ряд зустрічей з питань впровадження децентралізаційних заходів в регіоні.

Перша зустріч, за участі керівництва міста, району та Азовської сільської ради, відбулася на базі Бердянського міськвиконкому і була присвячена опрацюванню алгоритму приєднання території зазначеної сільської ради до громади міста обласного підпорядкування – Бердянськ.

Наступна зустріч, яка відбулась в райдержадміністрації, була присвячена розгляду питання добровільного об’єднання Андріївської селищної та Долинської сільської ради, які наразі розпочали проведення необхідних процедур та обговорень щодо утворення територіальної громади. Участь в зустрічі взяли члени районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад і представники селищної, сільської ради, яким було надано роз’яснення та консультації, а також запропоновано юридичний супровід у підготовці документів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua