Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

В райдержадміністрації відбулась інформаційно-методічна зустріч з питань децентрадізації

18 квітня на Бердянщині з робочім візитом перебували заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та представники Запорізького центру місцевого самоврядування, які провели ряд зустрічей з питань впровадження децентралізаційних заходів в регіоні.

Перша зустріч, за участі керівництва міста, району та Азовської сільської ради, відбулася на базі Бердянського міськвиконкому і була присвячена опрацюванню алгоритму приєднання території зазначеної сільської ради до громади міста обласного підпорядкування – Бердянськ.

Наступна зустріч, яка відбулась в райдержадміністрації, була присвячена розгляду питання добровільного об’єднання Андріївської селищної та Долинської сільської ради, які наразі розпочали проведення необхідних процедур та обговорень щодо утворення територіальної громади. Участь в зустрічі взяли члени районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад і представники селищної, сільської ради, яким було надано роз’яснення та консультації, а також запропоновано юридичний супровід у підготовці документів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua