Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації відбулась інформаційно-методічна зустріч з питань децентрадізації

18 квітня на Бердянщині з робочім візитом перебували заступник голови – керівник апарату Запорізької ОДА Зінаїда Бойко та представники Запорізького центру місцевого самоврядування, які провели ряд зустрічей з питань впровадження децентралізаційних заходів в регіоні.

Перша зустріч, за участі керівництва міста, району та Азовської сільської ради, відбулася на базі Бердянського міськвиконкому і була присвячена опрацюванню алгоритму приєднання території зазначеної сільської ради до громади міста обласного підпорядкування – Бердянськ.

Наступна зустріч, яка відбулась в райдержадміністрації, була присвячена розгляду питання добровільного об’єднання Андріївської селищної та Долинської сільської ради, які наразі розпочали проведення необхідних процедур та обговорень щодо утворення територіальної громади. Участь в зустрічі взяли члени районної робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад і представники селищної, сільської ради, яким було надано роз’яснення та консультації, а також запропоновано юридичний супровід у підготовці документів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.