Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

17 квітня голова райдержадміністрації Роман Молодецький, заступники голови, керівник апарату та керівники структурних підрозділів РДА взяли участь у роботі постійних комісій райради та двадцять восьмої (позачергової) сесії Бердянської райради.

До порядку денного сесійного засідання було включено 8 питань. Серед іншого, депутати надали згоду на реорганізацію (шляхом перетворення) комунальної установи «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради у комунальне некомерційне підприємство «Бердянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Бердянської районної ради. Затвердили статути комунальних закладів Бердянського району в новій редакції. Внесли доповнень до Програми розвитку освіти Бердянського району на 2018-2022 роки та районного бюджету на 2018 рік.

 

Відділ ОРДК (фото з сайту Бердянської райради)

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua