Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Впровадження альтернативних технологій в ЖКГ – економія бюджетних коштів

2 квітня голова РДА Роман Молодецький та заступник голови РДА Ніна Борщова здійснили робочу поїздку на територію району. Цього дня вони відвідали Андріївську селищну, Долинську та Дмитрівську сільські ради, де в ході зустрічей з керівниками територій   обговорили актуальні питання  життєдіяльності та розвитку рад, а також перспективи реалізації ними децентралізаційних заходів.

Під час перебування в смт.Андріївка посадовці відвідали КП «Андріївська тепломережа», де ознайомилися із результатом проведеної реконструкції та роботою підприємства.

КП "Андріївська тепломережа" надає послуги теплопостачання бюджетним установам смт.Андріївка - КУ "Андріївська центральна районна лікарня БРР", Андріївська СРШ І-III ступенів, об’єкти селищної ради (адмінбудівля, дитячий садочок, заклади культури), тож оплата даних послуг здійснювалась з місцевих бюджетів.

Саме тому, з метою зменшення споживання природного газу і, як наслідок, зниження бюджетних витрат на теплопостачання, на початку 2018 року, за ініціативи Андріївської селищної ради та підтримки Бердянської райдержадміністрації, на КП "Андріївська тепломережа" і було реалізовано проект, спрямований на виробництво теплової енергії з альтернативного виду палива – пелет.

З метою переведення виробництва теплової енергії з природного газу на альтернативний вид палива, теплопостачальним підприємством було збудовано ангар для зберігання пелет, придбано і встановлено пелетний котел потужністю 1,0 МВт, визначено постачальника пелет та укладено з ним угоду про співробітництво.

З початку 2018 року КП "Андріївська тепломережа" для виробництва теплової енергії використовувало як природний газ, так и пелети, поступово зменшуючи обсяги споживання газу та збільшуючи обсяги споживання пелет. Таким чином, підприємством спожито у І кварталі 2018 року 57,172тис.м3 природного газу та 279,21т пелет. Кількість спожитого природного газу на 63% менше аналогічного періоду минулого року. У перерахунку сьогоднішніх цін витрати КП "Андріївська тепломережа" на паливо для виробництва теплової енергії зменшились на 328,99 тис.грн. Загальний обсяг виробленої теплової енергії при цьому склав 1014,5 Гкал.

Протягом 2018 року КП "Андріївська тепломережа" заплановано подовження робіт з метою більш ефективного використання альтернативного палива, а саме: збільшення площі ангару для приймання та зберігання  пелет, встановлення додаткового електронасосу системи опалення, будівництво укріпленої під’їзної дороги до ангару.

 

За інформацією відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua