Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.

 

 

Впровадження альтернативних технологій в ЖКГ – економія бюджетних коштів

2 квітня голова РДА Роман Молодецький та заступник голови РДА Ніна Борщова здійснили робочу поїздку на територію району. Цього дня вони відвідали Андріївську селищну, Долинську та Дмитрівську сільські ради, де в ході зустрічей з керівниками територій   обговорили актуальні питання  життєдіяльності та розвитку рад, а також перспективи реалізації ними децентралізаційних заходів.

Під час перебування в смт.Андріївка посадовці відвідали КП «Андріївська тепломережа», де ознайомилися із результатом проведеної реконструкції та роботою підприємства.

КП "Андріївська тепломережа" надає послуги теплопостачання бюджетним установам смт.Андріївка - КУ "Андріївська центральна районна лікарня БРР", Андріївська СРШ І-III ступенів, об’єкти селищної ради (адмінбудівля, дитячий садочок, заклади культури), тож оплата даних послуг здійснювалась з місцевих бюджетів.

Саме тому, з метою зменшення споживання природного газу і, як наслідок, зниження бюджетних витрат на теплопостачання, на початку 2018 року, за ініціативи Андріївської селищної ради та підтримки Бердянської райдержадміністрації, на КП "Андріївська тепломережа" і було реалізовано проект, спрямований на виробництво теплової енергії з альтернативного виду палива – пелет.

З метою переведення виробництва теплової енергії з природного газу на альтернативний вид палива, теплопостачальним підприємством було збудовано ангар для зберігання пелет, придбано і встановлено пелетний котел потужністю 1,0 МВт, визначено постачальника пелет та укладено з ним угоду про співробітництво.

З початку 2018 року КП "Андріївська тепломережа" для виробництва теплової енергії використовувало як природний газ, так и пелети, поступово зменшуючи обсяги споживання газу та збільшуючи обсяги споживання пелет. Таким чином, підприємством спожито у І кварталі 2018 року 57,172тис.м3 природного газу та 279,21т пелет. Кількість спожитого природного газу на 63% менше аналогічного періоду минулого року. У перерахунку сьогоднішніх цін витрати КП "Андріївська тепломережа" на паливо для виробництва теплової енергії зменшились на 328,99 тис.грн. Загальний обсяг виробленої теплової енергії при цьому склав 1014,5 Гкал.

Протягом 2018 року КП "Андріївська тепломережа" заплановано подовження робіт з метою більш ефективного використання альтернативного палива, а саме: збільшення площі ангару для приймання та зберігання  пелет, встановлення додаткового електронасосу системи опалення, будівництво укріпленої під’їзної дороги до ангару.

 

За інформацією відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua