Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

До відома мешканців Бердянського району, які отримують житлову субсидію!

Відповідно до п.14 Положення  про порядок  призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами),розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15  квітня  включно.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунок субсидії на опалювальний період було проведено по 31.03.2018 (на повні місяці опалювального сезону 2017-2018 рр).

У квітні поточного року управлінням буде виконано загальний перерахунок субсидії на неповний опалювальний місяць.

З травня 2018 року управлінням соціального захисту населення буде виконано перепризначення житлових субсидій на новий період (неопалювальний сезон) без особистого звернення громадян з урахуванням доходів, отриманих ними у третьому та четвертому кварталах 2017 року.

Також нагадуємо, що на наступний строк субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг для орендарів житлових приміщень призначається за їх особистим зверненням.»

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua