Урядова програма "Доступні ліки"

 

До відома мешканців Бердянського району, які отримують житлову субсидію!

Відповідно до п.14 Положення  про порядок  призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами),розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15  квітня  включно.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунок субсидії на опалювальний період було проведено по 31.03.2018 (на повні місяці опалювального сезону 2017-2018 рр).

У квітні поточного року управлінням буде виконано загальний перерахунок субсидії на неповний опалювальний місяць.

З травня 2018 року управлінням соціального захисту населення буде виконано перепризначення житлових субсидій на новий період (неопалювальний сезон) без особистого звернення громадян з урахуванням доходів, отриманих ними у третьому та четвертому кварталах 2017 року.

Також нагадуємо, що на наступний строк субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг для орендарів житлових приміщень призначається за їх особистим зверненням.»

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.