Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

До відома мешканців Бердянського району, які отримують житлову субсидію!

Відповідно до п.14 Положення  про порядок  призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 (зі змінами),розмір субсидії на опалювальний сезон для домогосподарств, які використовують природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення, розраховується з 16 жовтня по 15  квітня  включно.

Управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації розрахунок субсидії на опалювальний період було проведено по 31.03.2018 (на повні місяці опалювального сезону 2017-2018 рр).

У квітні поточного року управлінням буде виконано загальний перерахунок субсидії на неповний опалювальний місяць.

З травня 2018 року управлінням соціального захисту населення буде виконано перепризначення житлових субсидій на новий період (неопалювальний сезон) без особистого звернення громадян з урахуванням доходів, отриманих ними у третьому та четвертому кварталах 2017 року.

Також нагадуємо, що на наступний строк субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг для орендарів житлових приміщень призначається за їх особистим зверненням.»

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua