Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Працювала колегія Бердянської райдержадміністрації

Сьогодні голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів засідання колегії Бердянської РДА, під час якого було опрацьовано 5 питань порядку денного та прийнято відповідні рішення і розпорядження.

Про стан забезпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури району доповів начальник управління соціального захисту населення РДА Сергій Дехтяр. Він відмітив важливість та актуальність даного питання, адже трагічні події у місцях масового перебування людей, у тому числі минулорічні події в одеській «Вікторії» та пожежа, яка сталася днями у торгово-розважальному комплексі в м.Кемерово (РФ), призводять до страшних наслідків і загибелі людей.

Сергій Володимирович повідомив, що у листопаді 2017 року в районі були проведені перевірки стануза безпечення надійності та безпеки експлуатації об’єктів інфраструктури в галузі культури, освіти, медицини і адміністративного призначення. Загалом перевірено 73 об’єкти соціальної інфраструктури.  

-  Під час перевірок виявлено ряд недоліків, усунення яких потребує значних фінансових залучень. Частина робіт вже виконана, виконання  інших приписів та усунення зауважень ще попереду. Слід зазначити, що ці роботи виконуються за рахунок районного бюджету шляхом фінансування профільних районних Програм, які приймаються депутатами Бердянської районної ради, - зазначив під час виступу посадовець.

Незважаючи на прийняття цілої низки заходів та проведення профілактичної роботи щодо забезпечення законодавства з питань пожежної та техногенної безпеки, на сьогодні ця гостра соціальна проблема не розв’язана і вимагає системної роботи структурних підрозділів райдержадміністрації та керівниківзакладів освіти, охорони здоров’я, інших об’єктів соціально-культурної сфери.

-  Необхідно докласти максимум зусиль, аби усунути існуючі недоліки і забезпечити надійність та безпеку експлуатації об’єктів соціальної інфраструктури району. Та чи не найголовнішим фактором даного процесу є особиста відповідальність і якісне виконання своїх службових обов’язків кожним керівником, кожним посадовцем контролюючих органів та їх співпраця задля безпеки наших громадян, - зазначив очільник району.

Підсумовуючі розгляд даного питання Роман Феліксович надав доручення Управлінню соцзахисту населення РДА та Бердянському міськрайонному управлінню ГУ ДСНС України в Запорізькій області здійснити ретельну перевірку стану електричної проводки та горищних приміщень, насамперед, в закладах освіти району.

Про стан виконавської дисципліни та контрольної діяльності, роботи із зверненнями громадян та забезпечення доступу до публічної інформації в Бердянській РДА в 2017 році доповіла керівник апарату РДА Алла Галущак. Вона, зокрема, проаналізувала статистику та структуру звернень, відмітила їх зменшення у порівнянні з 2016 роком та традиційне тематичне «лідерство» питань соціального захисту населення, які становили у 2017 році майже 70% від загальної кількості звернень. Посадовець наголосила увагу учасників зібрання, що всі звернення громадян, а також запити на публічну інформацію, які надійшли до райдержадміністрації у звітному періоді, були  розглянуті якісно та у встановлені законодавством терміни.

Крім цього, члени колегії вивчили стан дотримання вимог чинного законодавства з питань державної служби та засад запобігання і протидії  корупції в Бердянській РДА в 2017 році, основні позиції та напрямки якої висвітила начальник відділу кадрової роботи апарату РДА Ірина Бабак.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.