Гвардійці приймають вітання

Сьогодні своє професійне свято відзначають військовослужбовці Національної Гвардії України, представниками якої на Бердянщині є гвардійці  3-го патрульного батальйону військової частини 3033 НГУ.

Тож, цього дня командування та особовий склад частини приймали у себе гостей, серед яких були і голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький та керівник апарату РДА Алла Галущак.

Вітаючи від себе особисто та від імені голови Запорізької ОДА Костянтина Бриля гвардійців батальйону, Роман Феліксович відмітив значущість та важливість їх служби, адже вони не тільки оберігають мирне життя наших громадян в країні, а й мужньо боронять суверенітет держави на передовій, в бойових окопах.

Очільник району побажав військовослужбовцям  та членам їх родин міцного здоров'я, добра та злагоди, звершення всіх планів і задумів, наснаги та військової удачі.

Голова райдержадміністрації вручив Грамоти Бердянської РДА представникам частини – Людмилі Зубович (офіцер – психолог), Віктору Черненку (помічник начальника військового наряду),  Наталії Ростовській (санітарнийінструктор), Андрію Карзову (начальник стрільбища взводу забезпечення).

Крім цього, представники районної влади вручили подарунок для усього особового складу батальйону – обладнання та знаряддя для занять спортом.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Фото з сайту pro.berdyansk.biz

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua