Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Цьогорічний Кубок пам’яті воїна-афганця Володимира Проходи у осипенківців

16 березня 2018 року  на базі Осипенківської ЗОШ пройшов 17-й щорічний волейбольний турнір юнацьких команд на Кубок пам’яті загиблого земляка, воїна-афганця Володимира Проходи. 18 березня у 1986 році наш земляк-сапер підірвався на ворожій міні.

На цей патріотичний турнір, як завжди, приїздить багато “афганців”, що пройшли випробування війною. Діти, слухаючи їхні розповіді, вдивляючись в їхні нагороди емоційно переживають, шукаючи власні відповіді на почуте і побачене.

Ветерани–афганці, за традицією, відвідали могилу побратима та провідали батьків загиблого земляка.

Безпосередньо в турнірі взяли участь команди юнаків Осипенківської ОТГ, Берестівської ОТГ, збірна команда району - Андріївської та Новотроїцької шкіл.

Турнір  проводився згідно “Правил гри у волейбол”- по круговій системі. 

Захід відкрила гра збірних команд юнаків Осипенківської  ОТГ (Осипенківська ЗОШ та Новопетрівська ЗОШ) і Берестівської ОТГ (Берестівської ЗОШ та Троїцької ЗОШ). Зустріч закінчилась з рахунком 2:1, на користь команди Осипенківської об’єднаної  територіальної громади. Друга гра між командами  Берестівської ОТГ і юнаками збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) закінчилась з результатом 2:0, на користь Берестівської ОТГ. Третя зустріч між командами Осипенківської ОТГ та збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) також закінчилася з результатом 2:0.

Підсумкова таблиця

Команда

Очки

Місце

1.

Осипенківська ОТГ

5

І

2.

Берестівська ОТГ

4

ІІ

3.

Новотроїцька ЗОШ

Андріївська СРШ

0

     ІІІ

Переможці турніру нагороджені Кубком, медалями, грамотами. Призери - медалями та грамотами. Було визначено і кращого гравця змагань, який отримав іменний Кубок. Ним став учень Новопетрівської ЗОШ Ломоносов Олександр.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.