Цьогорічний Кубок пам’яті воїна-афганця Володимира Проходи у осипенківців

16 березня 2018 року  на базі Осипенківської ЗОШ пройшов 17-й щорічний волейбольний турнір юнацьких команд на Кубок пам’яті загиблого земляка, воїна-афганця Володимира Проходи. 18 березня у 1986 році наш земляк-сапер підірвався на ворожій міні.

На цей патріотичний турнір, як завжди, приїздить багато “афганців”, що пройшли випробування війною. Діти, слухаючи їхні розповіді, вдивляючись в їхні нагороди емоційно переживають, шукаючи власні відповіді на почуте і побачене.

Ветерани–афганці, за традицією, відвідали могилу побратима та провідали батьків загиблого земляка.

Безпосередньо в турнірі взяли участь команди юнаків Осипенківської ОТГ, Берестівської ОТГ, збірна команда району - Андріївської та Новотроїцької шкіл.

Турнір  проводився згідно “Правил гри у волейбол”- по круговій системі. 

Захід відкрила гра збірних команд юнаків Осипенківської  ОТГ (Осипенківська ЗОШ та Новопетрівська ЗОШ) і Берестівської ОТГ (Берестівської ЗОШ та Троїцької ЗОШ). Зустріч закінчилась з рахунком 2:1, на користь команди Осипенківської об’єднаної  територіальної громади. Друга гра між командами  Берестівської ОТГ і юнаками збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) закінчилась з результатом 2:0, на користь Берестівської ОТГ. Третя зустріч між командами Осипенківської ОТГ та збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) також закінчилася з результатом 2:0.

Підсумкова таблиця

Команда

Очки

Місце

1.

Осипенківська ОТГ

5

І

2.

Берестівська ОТГ

4

ІІ

3.

Новотроїцька ЗОШ

Андріївська СРШ

0

     ІІІ

Переможці турніру нагороджені Кубком, медалями, грамотами. Призери - медалями та грамотами. Було визначено і кращого гравця змагань, який отримав іменний Кубок. Ним став учень Новопетрівської ЗОШ Ломоносов Олександр.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua