Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.

 

 

Цьогорічний Кубок пам’яті воїна-афганця Володимира Проходи у осипенківців

16 березня 2018 року  на базі Осипенківської ЗОШ пройшов 17-й щорічний волейбольний турнір юнацьких команд на Кубок пам’яті загиблого земляка, воїна-афганця Володимира Проходи. 18 березня у 1986 році наш земляк-сапер підірвався на ворожій міні.

На цей патріотичний турнір, як завжди, приїздить багато “афганців”, що пройшли випробування війною. Діти, слухаючи їхні розповіді, вдивляючись в їхні нагороди емоційно переживають, шукаючи власні відповіді на почуте і побачене.

Ветерани–афганці, за традицією, відвідали могилу побратима та провідали батьків загиблого земляка.

Безпосередньо в турнірі взяли участь команди юнаків Осипенківської ОТГ, Берестівської ОТГ, збірна команда району - Андріївської та Новотроїцької шкіл.

Турнір  проводився згідно “Правил гри у волейбол”- по круговій системі. 

Захід відкрила гра збірних команд юнаків Осипенківської  ОТГ (Осипенківська ЗОШ та Новопетрівська ЗОШ) і Берестівської ОТГ (Берестівської ЗОШ та Троїцької ЗОШ). Зустріч закінчилась з рахунком 2:1, на користь команди Осипенківської об’єднаної  територіальної громади. Друга гра між командами  Берестівської ОТГ і юнаками збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) закінчилась з результатом 2:0, на користь Берестівської ОТГ. Третя зустріч між командами Осипенківської ОТГ та збірної команди району (Новотроїцької ЗОШ та Андріївської СРШ) також закінчилася з результатом 2:0.

Підсумкова таблиця

Команда

Очки

Місце

1.

Осипенківська ОТГ

5

І

2.

Берестівська ОТГ

4

ІІ

3.

Новотроїцька ЗОШ

Андріївська СРШ

0

     ІІІ

Переможці турніру нагороджені Кубком, медалями, грамотами. Призери - медалями та грамотами. Було визначено і кращого гравця змагань, який отримав іменний Кубок. Ним став учень Новопетрівської ЗОШ Ломоносов Олександр.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua