Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Добрі справи небайдужих людей

У березні місяці Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді розпочав гуманітарну акцію спільно з Міжнародним благодійним фондом «Ганеша».

Згідно графіку виїздів з гуманітарною допомогою до району 12.03.2018 року відбувся виїзд на територію Осипенківської ОТГ. Перший пункт видачі був організований у Новопетрівському Будинку культури, наступний - у приміщенні колишньої Червонопільської сільської ради, і завершилась видача гуманітарної допомоги у сільській раді села Осипенко.

Наступний виїзд з гуманітарною допомогою на територію району запланований на 15.03.2018 у населенні пункти Берестівської громади.

Також Бердянський районний центр соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді організував видачу гуманітарної допомоги на базі центру, розташованого  за адресою м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3.

Звернутися за допомогою можуть сім`ї  які опинились у складних життєвих обставинах: сім`ї учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, матері одиначки, особи постраждалі від насилля та малозабезпечені сім`ї.

 

За інформацією Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua