Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Добрі справи небайдужих людей

У березні місяці Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді розпочав гуманітарну акцію спільно з Міжнародним благодійним фондом «Ганеша».

Згідно графіку виїздів з гуманітарною допомогою до району 12.03.2018 року відбувся виїзд на територію Осипенківської ОТГ. Перший пункт видачі був організований у Новопетрівському Будинку культури, наступний - у приміщенні колишньої Червонопільської сільської ради, і завершилась видача гуманітарної допомоги у сільській раді села Осипенко.

Наступний виїзд з гуманітарною допомогою на територію району запланований на 15.03.2018 у населенні пункти Берестівської громади.

Також Бердянський районний центр соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді організував видачу гуманітарної допомоги на базі центру, розташованого  за адресою м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3.

Звернутися за допомогою можуть сім`ї  які опинились у складних життєвих обставинах: сім`ї учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, матері одиначки, особи постраждалі від насилля та малозабезпечені сім`ї.

 

За інформацією Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.