Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Добрі справи небайдужих людей

У березні місяці Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді розпочав гуманітарну акцію спільно з Міжнародним благодійним фондом «Ганеша».

Згідно графіку виїздів з гуманітарною допомогою до району 12.03.2018 року відбувся виїзд на територію Осипенківської ОТГ. Перший пункт видачі був організований у Новопетрівському Будинку культури, наступний - у приміщенні колишньої Червонопільської сільської ради, і завершилась видача гуманітарної допомоги у сільській раді села Осипенко.

Наступний виїзд з гуманітарною допомогою на територію району запланований на 15.03.2018 у населенні пункти Берестівської громади.

Також Бердянський районний центр соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді організував видачу гуманітарної допомоги на базі центру, розташованого  за адресою м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3.

Звернутися за допомогою можуть сім`ї  які опинились у складних життєвих обставинах: сім`ї учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, матері одиначки, особи постраждалі від насилля та малозабезпечені сім`ї.

 

За інформацією Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.