Добрі справи небайдужих людей

У березні місяці Бердянський районний центр соціальних служб для сім`ї дітей та молоді розпочав гуманітарну акцію спільно з Міжнародним благодійним фондом «Ганеша».

Згідно графіку виїздів з гуманітарною допомогою до району 12.03.2018 року відбувся виїзд на територію Осипенківської ОТГ. Перший пункт видачі був організований у Новопетрівському Будинку культури, наступний - у приміщенні колишньої Червонопільської сільської ради, і завершилась видача гуманітарної допомоги у сільській раді села Осипенко.

Наступний виїзд з гуманітарною допомогою на територію району запланований на 15.03.2018 у населенні пункти Берестівської громади.

Також Бердянський районний центр соціальних служб  для сім`ї, дітей та молоді організував видачу гуманітарної допомоги на базі центру, розташованого  за адресою м.Бердянськ, пр.Перемоги, 3.

Звернутися за допомогою можуть сім`ї  які опинились у складних життєвих обставинах: сім`ї учасників АТО, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, матері одиначки, особи постраждалі від насилля та малозабезпечені сім`ї.

 

За інформацією Бердянського районного центру соціальних служб для сім`ї дітей та молоді

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua