Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Роман Молодецький звітував про роботу у 2017 році

Сьогодні, 20 лютого, голова Бердянської РДА Роман Молодецький публічно відзвітував перед громадськістю району про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2017 році. Участь у заході взяли депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств, закладів бюджетної та комунальної сфери, представники органів місцевого самоврядування, громадських та профспілкових організацій, ЗМІ.

Розпочинаючи виступ, очільник району зазначив, що пріоритетними напрямками його роботи у 2017 році було створення передумов для стійкого соціально-економічного розвитку для зростання якості життя населення Бердянського району, активізації інвестиційної діяльності та внутрішнього потенціалу території, забезпечення прав, свобод та інтересів мешканців району.

Під час звітування Роман Феліксович озвучив головні минулорічні досягнення та успіхи підпорядкованого йому державного органу. Зокрема, було проаналізовано роботу за стратегічними та галузевими напрямками. Детально висвітлені питаннях бюджету, інвестицій, оновлення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери, соціального захисту населення, тощо.

Завершив свій виступ голова РДА словами вдячності усій громаді та бізнесу району, які є вірними помічниками райдержадміністрації у процесі соціально-економічного розвитку Бердянщини та формуванні її іміджу і привабливості для вітчизняних та іноземних інвесторів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Публічний звіт голови Бердянської райдержадміністрації

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.