Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Роман Молодецький звітував про роботу у 2017 році

Сьогодні, 20 лютого, голова Бердянської РДА Роман Молодецький публічно відзвітував перед громадськістю району про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2017 році. Участь у заході взяли депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств, закладів бюджетної та комунальної сфери, представники органів місцевого самоврядування, громадських та профспілкових організацій, ЗМІ.

Розпочинаючи виступ, очільник району зазначив, що пріоритетними напрямками його роботи у 2017 році було створення передумов для стійкого соціально-економічного розвитку для зростання якості життя населення Бердянського району, активізації інвестиційної діяльності та внутрішнього потенціалу території, забезпечення прав, свобод та інтересів мешканців району.

Під час звітування Роман Феліксович озвучив головні минулорічні досягнення та успіхи підпорядкованого йому державного органу. Зокрема, було проаналізовано роботу за стратегічними та галузевими напрямками. Детально висвітлені питаннях бюджету, інвестицій, оновлення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери, соціального захисту населення, тощо.

Завершив свій виступ голова РДА словами вдячності усій громаді та бізнесу району, які є вірними помічниками райдержадміністрації у процесі соціально-економічного розвитку Бердянщини та формуванні її іміджу і привабливості для вітчизняних та іноземних інвесторів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Публічний звіт голови Бердянської райдержадміністрації

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua