Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Роман Молодецький звітував про роботу у 2017 році

Сьогодні, 20 лютого, голова Бердянської РДА Роман Молодецький публічно відзвітував перед громадськістю району про підсумки діяльності райдержадміністрації у 2017 році. Участь у заході взяли депутати районної ради, керівники сільськогосподарських підприємств, закладів бюджетної та комунальної сфери, представники органів місцевого самоврядування, громадських та профспілкових організацій, ЗМІ.

Розпочинаючи виступ, очільник району зазначив, що пріоритетними напрямками його роботи у 2017 році було створення передумов для стійкого соціально-економічного розвитку для зростання якості життя населення Бердянського району, активізації інвестиційної діяльності та внутрішнього потенціалу території, забезпечення прав, свобод та інтересів мешканців району.

Під час звітування Роман Феліксович озвучив головні минулорічні досягнення та успіхи підпорядкованого йому державного органу. Зокрема, було проаналізовано роботу за стратегічними та галузевими напрямками. Детально висвітлені питаннях бюджету, інвестицій, оновлення матеріально-технічної бази закладів соціально-культурної сфери, соціального захисту населення, тощо.

Завершив свій виступ голова РДА словами вдячності усій громаді та бізнесу району, які є вірними помічниками райдержадміністрації у процесі соціально-економічного розвитку Бердянщини та формуванні її іміджу і привабливості для вітчизняних та іноземних інвесторів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Публічний звіт голови Бердянської райдержадміністрації

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua