Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

 

 

В Осипенко розпочав роботу Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва “Оберіг”

Нещодавно, в с.Осипенко, на базі місцевого краєзнавчого музею, було відкрито Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва «Оберіг». Діяльність Центру, створення та відкриття якого відбулося за сприянням керівництва Осипенківської сільської ОТГ, організовано у форматі недільної школи та включає три напрямки: духовний; краєзнавчо-ужитковий; світознавчий.

Навчально-виховний і розвивальний процес передбачає використання презентацій, майстер-класів, конкурсів, ігор та вікторин, різноманітних інтерактивних, доброчинних й масово-просвітніх заходів.

Під час занять, серед іншого, передбачається вивчення Закону Божого, формування гуманізму, шанобливого ставлення до загальнолюдських ідеалів і цінностей, виховання любові та дбайливого ставлення до рідної землі, а також формування навичок організації гуманітарно-духовного простору навколо себе, толерантності та комунікативності. 

Вже на перше заняття, яке відбулося 4 лютого, прийшло 16 дітей. Дехто й разом з батьками, які теж охоче приймали участь в обговоренні багатьох питань, цікавих конкурсах і вікторинах. В цей день Центр духовного розвитку відвідали й шановні гості - голова відділу Соціального служіння та благодійництва при Запорізькій єпархії УПЦ Київського Патріархату Андрій Філатов та спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Осипенківської сільської ради Альона Лащенко.

Розпочалось перше заняття молитвою та благословінням дітей на добрі справи, які здійснив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП – протоієрей о.Василій Турчак.

Під час духовного напрямку занять діти роздумували на тему «Світ навколо нас - який він», слухали розповідь «Що легше», розгадували загадки та усі разом створили колаж «Формуємо наш світогляд і довколишній світ».

Тема світознавчого блоку - «Ввідне заняття. Знайомство і вітання”. Під керівництвом педагога Світлани Москаленко діти із задоволенням приклеювали листочки до дерева із своїми бажаннями, що б їм хотілося нового дізнатися під час занять у Центрі, а також вчили різноманітні привітання та вірші. 

Краєзнавчо-ужитковий урок «Традиції, звичаї та обряди українців у давнину і сьогодні» було проведено у формі подорожі із зупинками “краєзнавча”, “ігрова”, “поетична”, “незвичайна країна”. Під час заняття педагогом застосовано інтерактивну технологію «Мозкова атака», проведено гру «Розминка пам’яті» та  вікторину «Звичаї мого народу».

Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва “Оберіг” відкритий для всіх юних жителів громади, і тих, хто, незалежно від віку, є юним в душі й небайдужим до майбутнього нашого і прийдешніх поколінь. Заняття проходять щонеділі в приміщенні Осипенківського краєзнавчого музею з 14-00 до 16.00 години.

 

За інформацією наукового співробітника Осипенківського краєзнавчого музею М.Турчак 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua