Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

В Осипенко розпочав роботу Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва “Оберіг”

Нещодавно, в с.Осипенко, на базі місцевого краєзнавчого музею, було відкрито Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва «Оберіг». Діяльність Центру, створення та відкриття якого відбулося за сприянням керівництва Осипенківської сільської ОТГ, організовано у форматі недільної школи та включає три напрямки: духовний; краєзнавчо-ужитковий; світознавчий.

Навчально-виховний і розвивальний процес передбачає використання презентацій, майстер-класів, конкурсів, ігор та вікторин, різноманітних інтерактивних, доброчинних й масово-просвітніх заходів.

Під час занять, серед іншого, передбачається вивчення Закону Божого, формування гуманізму, шанобливого ставлення до загальнолюдських ідеалів і цінностей, виховання любові та дбайливого ставлення до рідної землі, а також формування навичок організації гуманітарно-духовного простору навколо себе, толерантності та комунікативності. 

Вже на перше заняття, яке відбулося 4 лютого, прийшло 16 дітей. Дехто й разом з батьками, які теж охоче приймали участь в обговоренні багатьох питань, цікавих конкурсах і вікторинах. В цей день Центр духовного розвитку відвідали й шановні гості - голова відділу Соціального служіння та благодійництва при Запорізькій єпархії УПЦ Київського Патріархату Андрій Філатов та спеціаліст відділу освіти виконавчого комітету Осипенківської сільської ради Альона Лащенко.

Розпочалось перше заняття молитвою та благословінням дітей на добрі справи, які здійснив настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП – протоієрей о.Василій Турчак.

Під час духовного напрямку занять діти роздумували на тему «Світ навколо нас - який він», слухали розповідь «Що легше», розгадували загадки та усі разом створили колаж «Формуємо наш світогляд і довколишній світ».

Тема світознавчого блоку - «Ввідне заняття. Знайомство і вітання”. Під керівництвом педагога Світлани Москаленко діти із задоволенням приклеювали листочки до дерева із своїми бажаннями, що б їм хотілося нового дізнатися під час занять у Центрі, а також вчили різноманітні привітання та вірші. 

Краєзнавчо-ужитковий урок «Традиції, звичаї та обряди українців у давнину і сьогодні» було проведено у формі подорожі із зупинками “краєзнавча”, “ігрова”, “поетична”, “незвичайна країна”. Під час заняття педагогом застосовано інтерактивну технологію «Мозкова атака», проведено гру «Розминка пам’яті» та  вікторину «Звичаї мого народу».

Центр духовного розвитку і творчості дітей та юнацтва “Оберіг” відкритий для всіх юних жителів громади, і тих, хто, незалежно від віку, є юним в душі й небайдужим до майбутнього нашого і прийдешніх поколінь. Заняття проходять щонеділі в приміщенні Осипенківського краєзнавчого музею з 14-00 до 16.00 години.

 

За інформацією наукового співробітника Осипенківського краєзнавчого музею М.Турчак 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.