Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Діяльність Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району у 2017 році

З метою популяризації реформ, що проводяться в країні, систематизації роботи з потенційними інвесторами,  для залучення інвестицій в Бердянський район і пошуку нових, в тому числі і зарубіжних партнерів, працює Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянської районної державної адміністрації.

Основні функції Центру полягають у розширенні діяльності району в міжнародних проектах, складанні аплікаційних форм для участі представників району в грантах та програмах, сприянні іноземним інвесторам у визначенні перспективних об’єктів та напрямків інвестування, а також підготовці та реалізації міжнародних проектів. Протягом звітного періоду діяльність Центру була скерована на складанні заявок і участь у донорських програмах, залученні інвесторів і додаткових коштів не лише на розвиток соціальної інфраструктури, підтримки та благоустрій територій, а й навчання громад.

З початку функціонування Центру надано більше 60 консультацій та складено 19 грантових заявок на участь у міжнародних проектах. Протягом 2017 року  Центром реалізовано 4 проекти.

У рамках Проекту Ініціативного центру сприяння активності та розвитку громадського почину «Єднання» (ІСАР «Єднання»), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID)-ГО «Нове Червонопілля» с.Червоне Поле Осипенківської СОТГ отримали грантові кошти у сумі близько 10,5 тис. грн. на проведення двох семінарів на тему "Розроблення стратегії розвитку ГО "Нове Червонопілля", "Розроблення фандрейзінгової стратегії ГО "Нове Червонопілля" для 20 осіб (актив ГО та небайдужі мешканці).

Метою проведених заходів було надати учасникам теоретичні знання та практичні навички з організації процесу стратегічному плануванні на первинному місцевому рівні.  Тренінг провів експерт, координатор навчальних програм Західноукраїнського ресурсного центру, член ГО «Товариство Лева» м. Львів.

Стратегія розвитку ГО «Нове Червонопілля» стала складовою частиною загального стратегічного документу Осипенківської СОТГ Бердянського району.

Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району продовжує роботу  як з реалізації вже анонсованих проектів, так і з формуванням нових проектних пропозицій. Центром спільно з Осипенківською об’єднаною громадою складено аплікаційну форму  на отримання гранту від Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України (МТОТ) «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей», який Україна отримала в якості фінансової допомогу від Світового банку для подолання наслідків конфлікту. Загальний бюджет проекту склав 195 954,20 тис. $. для розробки проекту “Створення центру психолого-реабілітаційної допомоги внутрішньо переміщеним особам, ветеранам АТО та членам їх сімей «Здоров’я» на базі Осипенківської  амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Осипенко, Даний проект не був відібраний грантодавцем, проте складена аплікаційна заявка може бути направлена для участі в інших конкурсах в подальшому.

За допомогою Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району складено чотири заявки на конкурс інвестиційних агро-проектівAgroTalksв аграрній і суміжних галузях: “ Створення молочного кооперативу”, “Реконструкція свиноферми”, “Будова холодильних систем для зберігання плодово-ягідної продукції”, “Будова родильного зала для крупної рогатої худоби”. В рамках Конкурсу в 2018 році будуть обрані 15 проектів, які пройшли всі етапи відбору.

Ресурсно-інвестиційним Центром Бердянського району складено заявку на участь у проекті «Використання евалюації в процесі ефективного управління об’єднаною громадою», який фінансується Міністерством закордонних справ Польщі з програми польської допомоги в цілях розвитку. Дана форма була успішно відібрана і Осипенкіська СОТГ увійшла до числа переможців. У рамках проекту було проведено 3-денний тренінг для представників громади та Центру на території України на тему ролі евалюації в плануванні та управлінні делегованими державними повноваженнями, та проведений тижневий візит до Польщі під час якого представник Осиненківської СОТГ  відвідав кілька громад в околицях Варшави. Під час візиту до Польщі розглядались такі теми як: освіта в громаді (принципи організації освітнього процесу, фінансування освіти; евалюація в школі); роль евалюації в проектах Європейського фонду регіонального розвитку; евалюація ринку праці; громадський бюджет; комунальні підприємства громади, вплив громадських консультацій на завдання, які виконуються громадою.

У 2017 році за допомогою Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району Осипенківською об’єднаною територіальною громадою складено заявку на участь у проекті Міжнародної організації  з міграції (MOM) “Сприяння відбудові  та сталому розв’язанню проблем внутрішньо переміщених осіб та постраждалого від конфлікту населення в Україні”. Запропонований проект “Нова хвиля” був успішно відібраний. Метою проекту була підтримка населення (дітей та дорослих) шляхом проведення творчих МК, створення умов для концертної діяльності, гуманітарне, спортивне та естетичне виховування усіх вікових груп населення та внутрішньо переміщених осіб. На даній стадії реалізації проекту здійснена більша частина закупівель організаційної та мультимедійної, акустичної техніки, спортивного інвентарю, меблів для Новопетрівського Будинку культури. Загальний бюджет проекту складає 302,325,26 тис.грн.

Одним з перших у Запорізькій області, Бердянський район почав реалізовувати соціальний проект “Lingva.Skills”.  За його допомогою держслужбовці Бердянської райдержадміністрації отримали можливість безкоштовно вивчати іноземну мову та отримати сертифікат з англійської мови рівня А1-А2.

Ресурсно-інвестиційним Центром Бердянського району ведеться сталий моніторинг актуальних програм та проектів. На початку 2017 року був створений реєстр актуальних програм та проектів «твердих» і «м’яких» на 2017 рік. На теперішній час створюється реєстр на 2018-2019 роки.

Представниками Центру проводиться постійне інформування громадських організацій району та органів місцевого самоврядування, щодо актуальних грантових програм та міжнародних проектів. Ресурсно-інвестиційний Центр Бердянського району продовжує роботу з формуванням нових проектних пропозицій органів місцевого самоврядування.

 

За інформацією Ресурсно-інвестиційного Центру райдержадміністрації

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.