Урядова програма "Доступні ліки"

 

На Бердянщині боролися з наслідками снігової стихії

Звичайно, зима – чудова пора року. Але погода останнього тижня продовжує випробувати мешканців та керівництво району на міцність.

Нажаль, літні пожежі та незаконна вирубка лісосмуг привели до того, що навіть при відсутності опадів, на дорогах Бердянського району виникають снігові замети. Адже, сильний вітер здуває сніг з полів і безперешкодно несе його в населенні пукти та на дороги. А якщо до цього додати ще й заметіль, то наслідки такої зимової погоди стають дуже небезпечними

Саме так сталося в ніч на 24 січня, і вже з ранку розпочалися активні роботи по ліквідації наслідків непогоди.

Свій робочий день голова райдержадміністрації Роман Молодецький розпочав із наради з членами районного оперативного штабу із запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з несприятливими умовами зимового періоду, в ході якого було здійснено моніторинг ситуації та скоординовано дії районних служб, селищної, сільських рад, сільськогосподарських підприємств щодо оперативного проведення заходів з ліквідації заметів на автошляхах району.

Одразу після наради очільник району виїхав в район, аби особисто переглянути хід робіт.

Того дня на допомогу працівникам філії «Бердянська ДЕД» ДП «Запорізький облавтодор», на обслуговуванні яких знаходиться майже 220 км доріг в Бердянському і Приморському районах, а також особовому складу Бердянського МРУ ГУ ДСНС України в Запорізькій області,вже в котре прийшли підприємства агропромислової сфери Бердянщини. Зокрема,  на міжнародній трасі Одеса-Мелітополь-Новоазовськ ділянку від Нововасилівського блокпосту до с.Осипенко розчищала техніка ПСП АФ «Росія» (кер. Ліходєд О.А). На території Осипенківської сільської ОТГ до Червоного Поля цю роботу продовжили працівники ПП АФ «Промінь» (кер. Калюжний Л.О.).  Крім цього, на території Осипенківської СОТГ над ліквідацією снігових заметів працювали ДП «ЗАПОРІЖЖЯ-АГРО» (кер. Латошин В.С.), ТОВ «Агро Юні» (кер. Погорілий Ю.М.), ФГ «Агро-Авангард» (кер. Москаленко О.Д.), ФГ «Лань» (кер. Ситнік О.О), ФГ «Кирєй» (кер. Кирєй А.Ф.).

Завдяки якісній організації процесу ліквідації наслідків негоди Андріївським селищним головою Наталією Кагадій відповідні заходи активно проводилися на свій території селищної ради, в яких окрім сільськогосподарських підприємств приймали участь комунальні служби. Це, зокрема, ПСП АФ «Перемога (кер. Солонина Т.В.), ФГ «Юрченко» (кер.Биков С.К.), ФГ «Людмила» (кер. Биков С.К.) та КП «Андріївське житлово-побутове господарство» (кер. Мігуля Ю.М.).

На території Дмитрівської сільської ради зі снігом боролися працівники і техніка ФГ «Леся» (кер. Ліщук М.О.), ПП Рудик А.Т., ПП Клєщунов Л.Г.

Розчисні роботи також велися на територіях Долинської та Новотроїцької сільських рад. Тут працювали ПСП АФ «Смірнова» (кер. Пелешко А.В.), ТОВ АФ «Долинська» (кер. Тарак В.І.), ПСП  «Волошин» (кер.Волошин М.М.), ПП «Войніков і Ко» (кер. Войніков В.М), ПП Чиж Є.П.,  ПП Строкач В.А., ПП Ковальов І.М.

Розчистку доріг в Більмацькому напрямку та забезпечення руху по дорогам Берестівської сільської ОТГ здійснювали ФГ «Марія» (кер. Линник Г.М.), ПСП АФ «Шевченко» (кер. Павлик В.В), ТОВ АФ «Приазовська» (кер. Півень Д.М.), ПП Шульга (кер.Шульга В.М.), СК «Киев».

Тож, завдяки спільним зусиллям, станом на 13.00 годину 24 січня, усі автошляхи району були розчищені від снігових заметів та здійснювалось посипання найбільш слизьких ділянок доріг М-14 та Р-37 в межах району. Рух транспорту було відновлено.

Голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький від себе особисто та від імені голови Запорізької облдержадміністрації Костянтина Бриля щиро дякує усім аграріям Бердянщини за оперативну допомогу у ліквідації наслідків негоди на автошляхах району.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

при підготовці матеріалу використані фото з сайту pro.berdyansk.biz

 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.