Урядова програма "Доступні ліки"

 

Свято Соборності в Осипенківському музеї

22 січня 2018 року, в Осипенківському краєзнавчому музеї відбувся патріотичний захід «В єдності сила і міць держави», присвячений 99-й річниці Соборності України та 100-річчю прийняття Четвертого Універсалу Української Центральної Ради.

Учасники заходу - вихованці студії «Джерельце» та відвідувачі музею - декламували вірші про Україну: «Батьківщина, або територія», «Батьківщину нічого шукати», «Я україночка від роду», «Якщо ти любиш Україну», провели   флешмоб «Ми – українці». Вшанували пам'ять загиблого бійця батальйону “Айдар”, односельця  В.Зюзя (1948-2014), який віддав своє життя за волю Батьківщини.

Керівник дитячо-юнацької студії «Джерельце» М.Турчак зачитала уривок Універсалу, проголошеного 22 січня 1919 року о 12 годині у м.Києві, і зачитаного представником тодішнього Уряду Директорії Ф.Швецем: «Віднині воєдино зливаються століттями відірвані одна від одної частини єдиної України: Західноукраїнська Народна Республіка (Галичина, Буковина й Ужгородська Русь) і Наддніпрянська Велика Україна.

Здійснилися віковічні мрії, якими жили й за які вмирали кращі сини України. Віднині український народ, увільнений могутнім поривом своїх сил, має  змогу з’єднати всі зусилля своїх синів для утворення нероздільної незалежної української держави на добро і щастя робочого ладу».

Присутні мали змогу подивитись хронікальний фільм, про те, як саме відбувалось проголошення Акту Злуки, а також презентацію «Свято єднання». Із задоволенням прийняли участь у вікторині «Я і Україна».

Під час заходу відбулось представлення в експозиції прапора з історичною емблематикою села, виготовленого і подарованого музею керівником агрофірми “Агро-Юні” Ю.Погорілим.

На завершення заходу всі присутні  взялисьза руки, утворивши вінок, який символізує єдину Соборну Україну і заспівали Гімн нашої Держави.

 

За інформацією директора музею О.Будяка

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.