Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

В Бердянському районі розпочала роботу перша шкільна медіатека

Наприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації Роман Молодецький відвідав Андріївську СРШ. Під час зустрічі із виконуючою обов’язки директора школи Тетяною Хайло були обговорені актуальні питання діяльності закладу. Очільник району поцікавився позицією педагогічного колективу щодо проведення виборів нового керівника школи, а також вивчив температурний режим в класних кімнатах та стан опалювання об’єкту. 

Але родзинкою зустрічі та головною метою візиту до Андріївської СРШ цього разу стало знайомство з першою створеною на Бердянщині шкільною медіатекою.

Як відмітила Тетяна Яківна, медіатека – це нестандартний простір, де школярі можуть проводити вільний час, навчатися та спілкуватися. Тут створено комфортне середовище, встановлено зручні меблі, є книжки, комп'ютери, розвивальні ігри. Для пізнавання світу та розвитку медіатека пропонує використовувати різноманітні ресурси: Інтернет, перегляд і прослуховування оптичних дисків, самостійне інтерактивне навчання іноземним мовам і комп'ютерним технологіям.

Що дуже важливо, медіатеки також є безбар'єрним простором, покликаним допомогти дітям з особливими потребами безболісно увійти у шкільну середу, а їхнім одноліткам – навчитися толерантності та взаємодії з такими дітьми.

Створення сучасної бібліотеки нового зразка в Андріївської СРШ відбулося в рамках участі Запорізької області у пілотному проекті програми "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації". А ініціатором проекту є голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко.

В медіатекі організовано 4 зони: робоча, ігрова, зона відпочинку та читальний зал, в яких одночасно можуть перебувати та займатися різними видами діяльності 12-15 дітей. Тут постійно працюють психолог і соціальний педагог, які проводять різноманітні корекційні та розвивальні заходи з відвідувачами медіатеки.

Слід зазначити, що усі роботи по ремонту приміщення, придбанню меблів, комп’ютерної та оргтехніки, обладнання та інших ресурсів були повністю здійснені за рахунок обласного бюджету. Загальна вартість витрачених коштів становить 59,8 тис.грн. Відтепер, майже 250 учнів закладу, серед яких 6 діточок з особливими потребами,  мають змогу безкоштовно користуватися сучасним простором для навчання та спілкування з використанням інноваційних технологій.

Роман Молодецький висловив задоволення якістю проведених робіт та впевненість, що медіатека стане у вихованців Андріївської СРШ одним з найулюбленіших місць у школі.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua