Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Бердянському районі розпочала роботу перша шкільна медіатека

Наприкінці минулого тижня голова райдержадміністрації Роман Молодецький відвідав Андріївську СРШ. Під час зустрічі із виконуючою обов’язки директора школи Тетяною Хайло були обговорені актуальні питання діяльності закладу. Очільник району поцікавився позицією педагогічного колективу щодо проведення виборів нового керівника школи, а також вивчив температурний режим в класних кімнатах та стан опалювання об’єкту. 

Але родзинкою зустрічі та головною метою візиту до Андріївської СРШ цього разу стало знайомство з першою створеною на Бердянщині шкільною медіатекою.

Як відмітила Тетяна Яківна, медіатека – це нестандартний простір, де школярі можуть проводити вільний час, навчатися та спілкуватися. Тут створено комфортне середовище, встановлено зручні меблі, є книжки, комп'ютери, розвивальні ігри. Для пізнавання світу та розвитку медіатека пропонує використовувати різноманітні ресурси: Інтернет, перегляд і прослуховування оптичних дисків, самостійне інтерактивне навчання іноземним мовам і комп'ютерним технологіям.

Що дуже важливо, медіатеки також є безбар'єрним простором, покликаним допомогти дітям з особливими потребами безболісно увійти у шкільну середу, а їхнім одноліткам – навчитися толерантності та взаємодії з такими дітьми.

Створення сучасної бібліотеки нового зразка в Андріївської СРШ відбулося в рамках участі Запорізької області у пілотному проекті програми "Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації". А ініціатором проекту є голова Благодійного Фонду Порошенка, дружина Президента України Марина Порошенко.

В медіатекі організовано 4 зони: робоча, ігрова, зона відпочинку та читальний зал, в яких одночасно можуть перебувати та займатися різними видами діяльності 12-15 дітей. Тут постійно працюють психолог і соціальний педагог, які проводять різноманітні корекційні та розвивальні заходи з відвідувачами медіатеки.

Слід зазначити, що усі роботи по ремонту приміщення, придбанню меблів, комп’ютерної та оргтехніки, обладнання та інших ресурсів були повністю здійснені за рахунок обласного бюджету. Загальна вартість витрачених коштів становить 59,8 тис.грн. Відтепер, майже 250 учнів закладу, серед яких 6 діточок з особливими потребами,  мають змогу безкоштовно користуватися сучасним простором для навчання та спілкування з використанням інноваційних технологій.

Роман Молодецький висловив задоволення якістю проведених робіт та впевненість, що медіатека стане у вихованців Андріївської СРШ одним з найулюбленіших місць у школі.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.