Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Медична реформа в районі стартує з технічного оновлення закладів медицини

З 1 січня 2018 року в Україні стартував перший етап реформи охорони здоров’я. Розпочинається вона з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів,та має на меті зміну фінансування первинної ланки медичної допомоги в цілому.

Керівництво Бердянської райдержадміністрації приділяє постійну увагу питанням забезпечення діяльності закладів медичної сфери району, оновленню їх матеріально-технічної бази та якості медичного обслуговування населення на селі. Голова РДА Роман Молодецький не рідкий гість в районних медичних закладах. Під час візитів його цікавлять як умови праці персоналу так і умови і якість надання медичних послуг пацієнтам.

Сьогодні ж, 19 січня,  голова РДА Роман Молодецький відвідав КУ «Бердянський районний центр ПМСД» з метою огляду обладнання та  устаткування, придбаного безпосередньо для впровадження на Бердянщині медичної реформи. Воно було здійснено за рахунок субвенції дербюджету у співфінансуванні з районним бюджетом. Слід зазначити, що, виділення коштів із Державного бюджету відбулося за сприянням народного депутата України Олександра Пономарьова. Таким чином, загальна вартість придбаного обладнання становить понад 270 тис.грн., з них 65 тис.грн - вклад районного бюджету. За ці кошти для потреб первинної медицини були придбані холодильники (для зберігання вакцин, препаратів) і комплекти комп’ютерної та оргтехніки.

Крім того, Роман Феліксович оглянув електрокардіограф «Біомед», на придбання якого з районного бюджету було витрачено майже 25 тис.грн, а також різноманітне медичне обладнання та меблі, що надійшли до району в рамках довиконання інших проектів та угод.

Під час спілкування із головним лікарем КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитром Аксьоновим Роман Молодецький також обговорив перспективи впровадження медичної реформи в районі.

- Наша спільна задача - у 2018 році закласти міцний фундамент для змін та якісно запустити нову первинну допомогу. Ми маємо спробувати реалізували якомога більше задумів та проектів, як то «Сільська медицина» чи «Телемедицина». Але, насамперед, треба залучати до роботи в районі кваліфікованих сімейних лікарів. І вони готові працювати в сільських громадах,  якщо на додаток до хорошої зарплати матимуть комфортне житло для проживання та обладнане місце роботи. Тож попереду у керівництва району та медиків багато спільної роботи, - зазначив Роман Молодецький.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua