Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Медична реформа в районі стартує з технічного оновлення закладів медицини

З 1 січня 2018 року в Україні стартував перший етап реформи охорони здоров’я. Розпочинається вона з первинної медичної допомоги, тобто сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів,та має на меті зміну фінансування первинної ланки медичної допомоги в цілому.

Керівництво Бердянської райдержадміністрації приділяє постійну увагу питанням забезпечення діяльності закладів медичної сфери району, оновленню їх матеріально-технічної бази та якості медичного обслуговування населення на селі. Голова РДА Роман Молодецький не рідкий гість в районних медичних закладах. Під час візитів його цікавлять як умови праці персоналу так і умови і якість надання медичних послуг пацієнтам.

Сьогодні ж, 19 січня,  голова РДА Роман Молодецький відвідав КУ «Бердянський районний центр ПМСД» з метою огляду обладнання та  устаткування, придбаного безпосередньо для впровадження на Бердянщині медичної реформи. Воно було здійснено за рахунок субвенції дербюджету у співфінансуванні з районним бюджетом. Слід зазначити, що, виділення коштів із Державного бюджету відбулося за сприянням народного депутата України Олександра Пономарьова. Таким чином, загальна вартість придбаного обладнання становить понад 270 тис.грн., з них 65 тис.грн - вклад районного бюджету. За ці кошти для потреб первинної медицини були придбані холодильники (для зберігання вакцин, препаратів) і комплекти комп’ютерної та оргтехніки.

Крім того, Роман Феліксович оглянув електрокардіограф «Біомед», на придбання якого з районного бюджету було витрачено майже 25 тис.грн, а також різноманітне медичне обладнання та меблі, що надійшли до району в рамках довиконання інших проектів та угод.

Під час спілкування із головним лікарем КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитром Аксьоновим Роман Молодецький також обговорив перспективи впровадження медичної реформи в районі.

- Наша спільна задача - у 2018 році закласти міцний фундамент для змін та якісно запустити нову первинну допомогу. Ми маємо спробувати реалізували якомога більше задумів та проектів, як то «Сільська медицина» чи «Телемедицина». Але, насамперед, треба залучати до роботи в районі кваліфікованих сімейних лікарів. І вони готові працювати в сільських громадах,  якщо на додаток до хорошої зарплати матимуть комфортне житло для проживання та обладнане місце роботи. Тож попереду у керівництва району та медиків багато спільної роботи, - зазначив Роман Молодецький.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.