Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем Соборності України

Шановні мешканці Бердянського району!

Щиро вітаю вас із Днем Соборності України.

99 років тому, 22 січня 1919 року, Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка об'єдналися в самостійну соборну державу.

Під єдиним прапором об’єдналися люди різні за своїм походженням і звичаями, майновим станом і освітою. Але у ті буремні часи забракло їм політичного і військового досвіду, аби відстояти свою країну.

Нажаль, сьогодні бійці у зоні АТО, як і українські вояки 100 років тому, знову виборюють незалежність і соборність України. І всі ми повинні розуміти, що наша національна єдність є обов’язковою передумовою успішного спротиву зовнішній агресії. Це також найміцніша гарантія успіху Української держави, благополуччя і добробуту кожного з нас.

Від щирого серця бажаю вам злагоди, сил та натхнення! Хай розум, воля і любов до рідного краю і надалі згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання України.

 

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua