Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

На нараді в райдержадміністрації обговорили роботу пунктів обігріву

Питання забезпечення суспільно-політичної стабільності в регіоні є постійними у порядку денному щотижневих нарад голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Учасники цих нарад, зокрема, здійснюють аналіз ситуації за минулий період, визначають актуальні питання та планують проведення спільних заходів на поточний тиждень.

Сьогодні, 16 січня, під час чергової наради її учасники проаналізували стан пожежної безпеки та хід проведення в районі профілактичних протипожежних заходів. Розглянули питання організації стабільної роботи пунктів обігріву на території району (на сьогоднішній день їх 15) та прийняли рішення щодо забезпечення широкого інформування населення про місця розташування даних об’єктів.

В ході вивчення стану залучення громадян до військової служби у Збройних Силах України за контрактом було вирішено активізувати відповідну роботу з мешканцями району. З цією метою буде відновлено проведення в населених пунктах району інформаційно-агітаційних рейдів за участі представників військомату та спеціалістів місцевих рад. 

Крім цього, учасники наради проаналізували правоохоронну роботу та стан правопорядку на території району, а також хід забезпечення сталого функціонування блокпостів, підшефних військових підрозділів (501-й окремий батальйон морської піхоти, Бердянський прикордонний загін) та районних служб.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Перелік пунктів обігріву та місць їх розташування у Бердянському районі

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua