Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

На нараді в райдержадміністрації обговорили роботу пунктів обігріву

Питання забезпечення суспільно-політичної стабільності в регіоні є постійними у порядку денному щотижневих нарад голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Учасники цих нарад, зокрема, здійснюють аналіз ситуації за минулий період, визначають актуальні питання та планують проведення спільних заходів на поточний тиждень.

Сьогодні, 16 січня, під час чергової наради її учасники проаналізували стан пожежної безпеки та хід проведення в районі профілактичних протипожежних заходів. Розглянули питання організації стабільної роботи пунктів обігріву на території району (на сьогоднішній день їх 15) та прийняли рішення щодо забезпечення широкого інформування населення про місця розташування даних об’єктів.

В ході вивчення стану залучення громадян до військової служби у Збройних Силах України за контрактом було вирішено активізувати відповідну роботу з мешканцями району. З цією метою буде відновлено проведення в населених пунктах району інформаційно-агітаційних рейдів за участі представників військомату та спеціалістів місцевих рад. 

Крім цього, учасники наради проаналізували правоохоронну роботу та стан правопорядку на території району, а також хід забезпечення сталого функціонування блокпостів, підшефних військових підрозділів (501-й окремий батальйон морської піхоти, Бердянський прикордонний загін) та районних служб.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Перелік пунктів обігріву та місць їх розташування у Бердянському районі

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.