Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

На нараді в райдержадміністрації обговорили роботу пунктів обігріву

Питання забезпечення суспільно-політичної стабільності в регіоні є постійними у порядку денному щотижневих нарад голови райдержадміністрації з керівниками правоохоронних органів та силових структур району. Учасники цих нарад, зокрема, здійснюють аналіз ситуації за минулий період, визначають актуальні питання та планують проведення спільних заходів на поточний тиждень.

Сьогодні, 16 січня, під час чергової наради її учасники проаналізували стан пожежної безпеки та хід проведення в районі профілактичних протипожежних заходів. Розглянули питання організації стабільної роботи пунктів обігріву на території району (на сьогоднішній день їх 15) та прийняли рішення щодо забезпечення широкого інформування населення про місця розташування даних об’єктів.

В ході вивчення стану залучення громадян до військової служби у Збройних Силах України за контрактом було вирішено активізувати відповідну роботу з мешканцями району. З цією метою буде відновлено проведення в населених пунктах району інформаційно-агітаційних рейдів за участі представників військомату та спеціалістів місцевих рад. 

Крім цього, учасники наради проаналізували правоохоронну роботу та стан правопорядку на території району, а також хід забезпечення сталого функціонування блокпостів, підшефних військових підрозділів (501-й окремий батальйон морської піхоти, Бердянський прикордонний загін) та районних служб.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Перелік пунктів обігріву та місць їх розташування у Бердянському районі

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.