Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

 

Заступник голови Бердянської РДА Ніна Борщова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм»

15 січня в Бердянському районі з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Одним з приводів для візиту стало відзначення почесною нагородою Запорізької обласної ради – орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня - заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, яка напередодні відсвяткувала ювілейний день народження.

В понеділок в райдержадміністрації, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін вручив ювілярці почесну нагороду та від імені голови обласної ради Григорія Самардака та голови облдержадміністрації Костянтина Бриля привітав Ніну Василівну з цією відзнакою.

Олександр Олександрович відзначив високий професіоналізм посадовців Бердянської райдержадміністрації та зазначив, що з успіху одного району складається успіх всієї області.

З ювілейним днем народження колегу також привітали голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева і представники районного комітету профспілки працівників державних установ.

Вже більше 20-ти років працює Ніна Василівна в райдержадміністрації, сім з яких - на посаді заступника голови Бердянської РДА. Завдяки ініціативності та ентузіазму Ніни Борщової, Бердянський район приймає активну участь у міжнародних проектах, залучаючи інвестиції для будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурної та економічної сфери. Починаючи з 2008 року в Бердянському районі проводиться робота з впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За 8 років участі у Проекті в районі реалізовано 16 мікропроектних пропозицій.

Крім цього, Ніна Василівна є ініціатором створення Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району. Під її керівництвом проводиться постійна робота з технічного переоснащення об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району, здійснюється впровадження сучасних методів енергозбереження, переведення на альтернативні види палива.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.