Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Заступник голови Бердянської РДА Ніна Борщова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм»

15 січня в Бердянському районі з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Одним з приводів для візиту стало відзначення почесною нагородою Запорізької обласної ради – орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня - заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, яка напередодні відсвяткувала ювілейний день народження.

В понеділок в райдержадміністрації, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін вручив ювілярці почесну нагороду та від імені голови обласної ради Григорія Самардака та голови облдержадміністрації Костянтина Бриля привітав Ніну Василівну з цією відзнакою.

Олександр Олександрович відзначив високий професіоналізм посадовців Бердянської райдержадміністрації та зазначив, що з успіху одного району складається успіх всієї області.

З ювілейним днем народження колегу також привітали голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева і представники районного комітету профспілки працівників державних установ.

Вже більше 20-ти років працює Ніна Василівна в райдержадміністрації, сім з яких - на посаді заступника голови Бердянської РДА. Завдяки ініціативності та ентузіазму Ніни Борщової, Бердянський район приймає активну участь у міжнародних проектах, залучаючи інвестиції для будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурної та економічної сфери. Починаючи з 2008 року в Бердянському районі проводиться робота з впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За 8 років участі у Проекті в районі реалізовано 16 мікропроектних пропозицій.

Крім цього, Ніна Василівна є ініціатором створення Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району. Під її керівництвом проводиться постійна робота з технічного переоснащення об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району, здійснюється впровадження сучасних методів енергозбереження, переведення на альтернативні види палива.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.