Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Заступник голови Бердянської РДА Ніна Борщова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм»

15 січня в Бердянському районі з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Одним з приводів для візиту стало відзначення почесною нагородою Запорізької обласної ради – орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня - заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, яка напередодні відсвяткувала ювілейний день народження.

В понеділок в райдержадміністрації, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін вручив ювілярці почесну нагороду та від імені голови обласної ради Григорія Самардака та голови облдержадміністрації Костянтина Бриля привітав Ніну Василівну з цією відзнакою.

Олександр Олександрович відзначив високий професіоналізм посадовців Бердянської райдержадміністрації та зазначив, що з успіху одного району складається успіх всієї області.

З ювілейним днем народження колегу також привітали голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева і представники районного комітету профспілки працівників державних установ.

Вже більше 20-ти років працює Ніна Василівна в райдержадміністрації, сім з яких - на посаді заступника голови Бердянської РДА. Завдяки ініціативності та ентузіазму Ніни Борщової, Бердянський район приймає активну участь у міжнародних проектах, залучаючи інвестиції для будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурної та економічної сфери. Починаючи з 2008 року в Бердянському районі проводиться робота з впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За 8 років участі у Проекті в районі реалізовано 16 мікропроектних пропозицій.

Крім цього, Ніна Василівна є ініціатором створення Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району. Під її керівництвом проводиться постійна робота з технічного переоснащення об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району, здійснюється впровадження сучасних методів енергозбереження, переведення на альтернативні види палива.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua