Заступник голови Бердянської РДА Ніна Борщова нагороджена орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм»

15 січня в Бердянському районі з робочим візитом перебував заступник голови Запорізької облдержадміністрації Олександр Бабанін.

Одним з приводів для візиту стало відзначення почесною нагородою Запорізької обласної ради – орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеня - заступника голови райдержадміністрації Ніни Борщової, яка напередодні відсвяткувала ювілейний день народження.

В понеділок в райдержадміністрації, заступник голови Запорізької облдержадміністрації, депутат обласної ради Олександр Бабанін вручив ювілярці почесну нагороду та від імені голови обласної ради Григорія Самардака та голови облдержадміністрації Костянтина Бриля привітав Ніну Василівну з цією відзнакою.

Олександр Олександрович відзначив високий професіоналізм посадовців Бердянської райдержадміністрації та зазначив, що з успіху одного району складається успіх всієї області.

З ювілейним днем народження колегу також привітали голова Бердянської райдержадміністрації Роман Молодецький, голова Бердянської районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України Олександра Пономарьова Алла Токарева і представники районного комітету профспілки працівників державних установ.

Вже більше 20-ти років працює Ніна Василівна в райдержадміністрації, сім з яких - на посаді заступника голови Бердянської РДА. Завдяки ініціативності та ентузіазму Ніни Борщової, Бердянський район приймає активну участь у міжнародних проектах, залучаючи інвестиції для будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурної та економічної сфери. Починаючи з 2008 року в Бердянському районі проводиться робота з впровадження Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». За 8 років участі у Проекті в районі реалізовано 16 мікропроектних пропозицій.

Крім цього, Ніна Василівна є ініціатором створення Ресурсно-інвестиційного Центру Бердянського району. Під її керівництвом проводиться постійна робота з технічного переоснащення об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району, здійснюється впровадження сучасних методів енергозбереження, переведення на альтернативні види палива.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua