Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Колядки для захисників Вітчизни

У світлі дні Різдвяних свят працівники Осипенківського краєзнавчого музею разом із священиком Покровської церкви УПЦ Київського Патріархату відвідали одну з частини ЗСУ, розташовану  неподалік  с.Осипенко.

У виконанні працівників музею та церковного активу прозвучали веселі народні колядки та щедрівки.

В рамках акції «Тепло наших сердець - захисникам Вітчизни!» військові отримали подарунки - свіжу випічку та інші продукти харчування, зібрані церковною громадою та колективом музею.

На завершення о.Василій побажав воїнам завжди мужньо захищати нашу рідну землю від ворога та повернутися додому живими!!! Також, в доповнення до малюнків, виконаних вихованцями студії “Джерельце”, які вже прикрашають стіни бліндажа наших захисників, військові одержали в дарунок ще й настінний церковний календар на 2018 рік.

Військовослужбовці висловили щиру вдячність за відвідини, матеріальну й духовну підтримку, а також за творчі виступи, які напередодні були проведені для них в Осипенківському музеї. Вони також запевнили гостей у своїй готовності і надалі боронити мирне життя Бердянщини і України.                            

 

За інформацією співробітника Осипенківського краєзнавчого музею Марії Турчак 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua