Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Колядки для захисників Вітчизни

У світлі дні Різдвяних свят працівники Осипенківського краєзнавчого музею разом із священиком Покровської церкви УПЦ Київського Патріархату відвідали одну з частини ЗСУ, розташовану  неподалік  с.Осипенко.

У виконанні працівників музею та церковного активу прозвучали веселі народні колядки та щедрівки.

В рамках акції «Тепло наших сердець - захисникам Вітчизни!» військові отримали подарунки - свіжу випічку та інші продукти харчування, зібрані церковною громадою та колективом музею.

На завершення о.Василій побажав воїнам завжди мужньо захищати нашу рідну землю від ворога та повернутися додому живими!!! Також, в доповнення до малюнків, виконаних вихованцями студії “Джерельце”, які вже прикрашають стіни бліндажа наших захисників, військові одержали в дарунок ще й настінний церковний календар на 2018 рік.

Військовослужбовці висловили щиру вдячність за відвідини, матеріальну й духовну підтримку, а також за творчі виступи, які напередодні були проведені для них в Осипенківському музеї. Вони також запевнили гостей у своїй готовності і надалі боронити мирне життя Бердянщини і України.                            

 

За інформацією співробітника Осипенківського краєзнавчого музею Марії Турчак 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.