Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Населення Бердянського району активно користується житловими субсидіями: підсумки року

Допомогти населенню в умовах підвищення цін і тарифів на житлово-комунальні послуги - головне завдання, яке стояло перед місцевими органами виконавчої влади в 2017 році.

Єдиною вагомою допомогою в цьому є Програма житлових субсидій.

В Бердянському районі нараховується 10,5 тисяч  домогосподарств. Більше 70% з них скористалися в 2017 році  Програмою  житлових субсидій.

Спеціалістами управління соціального захисту населення райдержадміністрації впродовж поточного року проведені розрахунки та призначена субсидія 8183 сім'ям, у тому числі:

- 8165 сім'ям на житлово-комунальні послуги,

- 730 сім'ям  на тверде паливо та скраплений газ.

Загальна сума призначених субсидій впродовж  року склала 64,5 млн. грн., з них:

-   62,4 млн. грн. - на житлово-комунальні послуги,

-   2 млн. 81 тис. грн. - на тверде паливо та скраплений газ.

Станом на 26.12.2017 отримують субсидію на житлово-комунальні послуги 6083 сім'ї. Середній розмір житлової субсидії на комунальні послуги на домогосподарство становить 1082 грн.                                    

В 2017 році, станом на 26.12.2017 року, профінансовано з державного  бюджету субсидії на тверде паливо та скраплений газ  готівкою на суму 1млн. 880 тис. грн. Середній розмір субсидії  на скраплений газ та тверде паливо становить  2851 грн. , що на 380 грн. більше ніж в 2016 році.  

Плідно працювала в 2017 році районна комісія з питань визначення права на призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям, пільг та житлових субсидій населенню Бердянського району. З початку року проведено 13 засідань комісії на яких розглянуті заяви від 1068 осіб, в тому числі 915 з питань призначення житлової субсидії. Згідно, прийнятих комісією, рішень було призначено житлову субсидію 910 сім'ям.  

До відома мешканців району. Ви можете скористатися Програмою житлових субсидій,  для цього Вам необхідно звернутися з питань призначення житлової субсидії до управління соціального захисту населення за адресою: каб. № 3, вул.Перемоги, 3, м.Бердянськ або до уповноваженої особи сільської/селищної ради.

 

Управління соціального захисту населення Бердянської РДА

 

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua