Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Працювала колегія Бердянської райдержадміністрації

Сьогодні відбулося останнє у цьому році засідання колегії Бердянської райдержадміністрації. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та районних комунальних закладів, представники органів місцевого самоврядування та громадськості. 

Члени колегії заслухали інформацію начальника управління фінансів РДА Марини Завгородньої про організацію бюджетного процесу у 2017 році за допомогою міжбюджетного регулювання, метою якого є перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами для забезпечення відповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за відповідними бюджетами та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати їх виконання.

Марина Дмитрівна висвітила, зокрема, міжбюджетні регулювання з державним бюджетом, з бюджетами ОТГ, сіл, селища та озвучила основні завдання міжбюджетного регулювання на 2018 рік.

Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури членам колегії доповіла начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан. Зокрема, було висвітлено роботу профільної районної робочої групи, яка протягом року здійснювала моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями (маломобільних груп населення) до будівель та приміщень закладів або установ загального користування і житлових будинків. Також було надано аналіз проведених перевірок і обстежень та озвучено пропозиції щодо подальшого удосконалення відповідної роботи в районі.

Крім цього, члени колегії розглянули питання щодо забезпечення виконання вимог чинного законодавства з питань державної служби та запобігання корупції у відділі АПР РДА, а також ознайомилися із виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Долинської сільської ради.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua