Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Працювала колегія Бердянської райдержадміністрації

Сьогодні відбулося останнє у цьому році засідання колегії Бердянської райдержадміністрації. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та районних комунальних закладів, представники органів місцевого самоврядування та громадськості. 

Члени колегії заслухали інформацію начальника управління фінансів РДА Марини Завгородньої про організацію бюджетного процесу у 2017 році за допомогою міжбюджетного регулювання, метою якого є перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами для забезпечення відповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за відповідними бюджетами та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати їх виконання.

Марина Дмитрівна висвітила, зокрема, міжбюджетні регулювання з державним бюджетом, з бюджетами ОТГ, сіл, селища та озвучила основні завдання міжбюджетного регулювання на 2018 рік.

Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури членам колегії доповіла начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан. Зокрема, було висвітлено роботу профільної районної робочої групи, яка протягом року здійснювала моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями (маломобільних груп населення) до будівель та приміщень закладів або установ загального користування і житлових будинків. Також було надано аналіз проведених перевірок і обстежень та озвучено пропозиції щодо подальшого удосконалення відповідної роботи в районі.

Крім цього, члени колегії розглянули питання щодо забезпечення виконання вимог чинного законодавства з питань державної служби та запобігання корупції у відділі АПР РДА, а також ознайомилися із виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Долинської сільської ради.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.