Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Працювала колегія Бердянської райдержадміністрації

Сьогодні відбулося останнє у цьому році засідання колегії Бердянської райдержадміністрації. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та районних комунальних закладів, представники органів місцевого самоврядування та громадськості. 

Члени колегії заслухали інформацію начальника управління фінансів РДА Марини Завгородньої про організацію бюджетного процесу у 2017 році за допомогою міжбюджетного регулювання, метою якого є перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами для забезпечення відповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за відповідними бюджетами та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати їх виконання.

Марина Дмитрівна висвітила, зокрема, міжбюджетні регулювання з державним бюджетом, з бюджетами ОТГ, сіл, селища та озвучила основні завдання міжбюджетного регулювання на 2018 рік.

Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури членам колегії доповіла начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан. Зокрема, було висвітлено роботу профільної районної робочої групи, яка протягом року здійснювала моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями (маломобільних груп населення) до будівель та приміщень закладів або установ загального користування і житлових будинків. Також було надано аналіз проведених перевірок і обстежень та озвучено пропозиції щодо подальшого удосконалення відповідної роботи в районі.

Крім цього, члени колегії розглянули питання щодо забезпечення виконання вимог чинного законодавства з питань державної служби та запобігання корупції у відділі АПР РДА, а також ознайомилися із виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Долинської сільської ради.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua