Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Працювала колегія Бердянської райдержадміністрації

Сьогодні відбулося останнє у цьому році засідання колегії Бердянської райдержадміністрації. В її роботі взяли участь керівники структурних підрозділів РДА та районних комунальних закладів, представники органів місцевого самоврядування та громадськості. 

Члени колегії заслухали інформацію начальника управління фінансів РДА Марини Завгородньої про організацію бюджетного процесу у 2017 році за допомогою міжбюджетного регулювання, метою якого є перерозподіл фінансових ресурсів між бюджетами для забезпечення відповідності повноважень на здійснення видатків, закріплених законодавчими актами за відповідними бюджетами та фінансових ресурсів, які мають забезпечувати їх виконання.

Марина Дмитрівна висвітила, зокрема, міжбюджетні регулювання з державним бюджетом, з бюджетами ОТГ, сіл, селища та озвучила основні завдання міжбюджетного регулювання на 2018 рік.

Про стан забезпечення безперешкодного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями до об’єктів соціальної інфраструктури членам колегії доповіла начальник відділу містобудування та архітектури РДА Лариса Мовчан. Зокрема, було висвітлено роботу профільної районної робочої групи, яка протягом року здійснювала моніторинг стану забезпечення безбар’єрного доступу осіб з обмеженими фізичними можливостями (маломобільних груп населення) до будівель та приміщень закладів або установ загального користування і житлових будинків. Також було надано аналіз проведених перевірок і обстежень та озвучено пропозиції щодо подальшого удосконалення відповідної роботи в районі.

Крім цього, члени колегії розглянули питання щодо забезпечення виконання вимог чинного законодавства з питань державної служби та запобігання корупції у відділі АПР РДА, а також ознайомилися із виконанням делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Долинської сільської ради.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua