Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Держслужбовці Бердянського району – одні з кращих в Україні

8 грудня у Національному агентстві України з питань державної служби (м. Київ) відбулась щорічна регіональна Конференція з питань інституційної розбудови.

Захід був присвячений обговоренню досвіду країн-членів ЄС і країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо залучення міжнародної технічної допомоги в контексті ефективного впровадження реформи державного управління та державної служби. Зокрема, представлено досвід реалізації проектів Фонду Ганса Зайделя в Україні, швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», програми «U-LEAD з Європою» та Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (CIDS).

У конференції взяли участь представники Європейської Комісії, Представництва Європейського Союзу в Україні, посольств країн-членів ЄС в Україні, представники центральних і місцевих органів державної влади та координатори впровадження інструментів Twinning і ТАІЕХ в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Під час другого дня Конференції відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Серед них – начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства Бердянської райдержадміністрації Сенченко Володимир Володимирович, який отримав нагороду від Профспілки працівників держустанов України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» в номінації «Гордість Профспілки». Тож, увесь колектив райдержадміністрації вітає свого колегу та бажає подальших успіхів і досягнень.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua