Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Держслужбовці Бердянського району – одні з кращих в Україні

8 грудня у Національному агентстві України з питань державної служби (м. Київ) відбулась щорічна регіональна Конференція з питань інституційної розбудови.

Захід був присвячений обговоренню досвіду країн-членів ЄС і країн ініціативи ЄС «Східне партнерство» щодо залучення міжнародної технічної допомоги в контексті ефективного впровадження реформи державного управління та державної служби. Зокрема, представлено досвід реалізації проектів Фонду Ганса Зайделя в Україні, швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU», програми «U-LEAD з Європою» та Центру зі зниження ризиків корупції в оборонному секторі (CIDS).

У конференції взяли участь представники Європейської Комісії, Представництва Європейського Союзу в Україні, посольств країн-членів ЄС в Україні, представники центральних і місцевих органів державної влади та координатори впровадження інструментів Twinning і ТАІЕХ в країнах ініціативи ЄС «Східне партнерство».

Під час другого дня Конференції відбулося нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Серед них – начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства Бердянської райдержадміністрації Сенченко Володимир Володимирович, який отримав нагороду від Профспілки працівників держустанов України за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Кращий державний службовець» в номінації «Гордість Профспілки». Тож, увесь колектив райдержадміністрації вітає свого колегу та бажає подальших успіхів і досягнень.

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.