Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

 

Працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Насамперед, головуючий на засіданні перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров відмітив позитивні результати комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка була проведена в районі минулого тижня спеціалістами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо організації роботи із попередження загибелі людей на водних об’єктах району та вивчили готовність до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період 2017-2018 років. Було опрацьовано та погоджено План дій структурних підрозділів РДА та районних служб на 2017-2018 роки у напрямку запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Про стан виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей членам комісії доповіла начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Юлія Бригинець. Основні нормативні вимоги та державні стандарти з даного питання висвітив провідний фахівець Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Дроздов.

Також під час засідання було розглянуто та проаналізовано стан використання газу в побуті та затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.

 

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту РДА Ірини Радишевської

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua