Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Насамперед, головуючий на засіданні перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров відмітив позитивні результати комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка була проведена в районі минулого тижня спеціалістами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо організації роботи із попередження загибелі людей на водних об’єктах району та вивчили готовність до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період 2017-2018 років. Було опрацьовано та погоджено План дій структурних підрозділів РДА та районних служб на 2017-2018 роки у напрямку запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Про стан виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей членам комісії доповіла начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Юлія Бригинець. Основні нормативні вимоги та державні стандарти з даного питання висвітив провідний фахівець Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Дроздов.

Також під час засідання було розглянуто та проаналізовано стан використання газу в побуті та затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.

 

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту РДА Ірини Радишевської

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua