Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Насамперед, головуючий на засіданні перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров відмітив позитивні результати комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка була проведена в районі минулого тижня спеціалістами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо організації роботи із попередження загибелі людей на водних об’єктах району та вивчили готовність до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період 2017-2018 років. Було опрацьовано та погоджено План дій структурних підрозділів РДА та районних служб на 2017-2018 роки у напрямку запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Про стан виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей членам комісії доповіла начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Юлія Бригинець. Основні нормативні вимоги та державні стандарти з даного питання висвітив провідний фахівець Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Дроздов.

Також під час засідання було розглянуто та проаналізовано стан використання газу в побуті та затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.

 

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту РДА Ірини Радишевської

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua