Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Насамперед, головуючий на засіданні перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров відмітив позитивні результати комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка була проведена в районі минулого тижня спеціалістами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо організації роботи із попередження загибелі людей на водних об’єктах району та вивчили готовність до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період 2017-2018 років. Було опрацьовано та погоджено План дій структурних підрозділів РДА та районних служб на 2017-2018 роки у напрямку запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Про стан виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей членам комісії доповіла начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Юлія Бригинець. Основні нормативні вимоги та державні стандарти з даного питання висвітив провідний фахівець Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Дроздов.

Також під час засідання було розглянуто та проаналізовано стан використання газу в побуті та затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.

 

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту РДА Ірини Радишевської

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.