Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

Працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питання техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій відбулося сьогодні в райдержадміністрації. Насамперед, головуючий на засіданні перший заступник голови РДА Геннадій Бєлогуров відмітив позитивні результати комплексної перевірки стану реалізації державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки, яка була проведена в районі минулого тижня спеціалістами Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Далі учасники засідання розглянули питання щодо організації роботи із попередження загибелі людей на водних об’єктах району та вивчили готовність до проведення рятувальних робіт на водних об’єктах в зимовий період 2017-2018 років. Було опрацьовано та погоджено План дій структурних підрозділів РДА та районних служб на 2017-2018 роки у напрямку запобігання загибелі людей на водних об’єктах.

Про стан виконання протипожежних заходів на об’єктах з постійним та тимчасовим перебуванням дітей членам комісії доповіла начальник відділу освіти Бердянської райдержадміністрації Юлія Бригинець. Основні нормативні вимоги та державні стандарти з даного питання висвітив провідний фахівець Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Сергій Дроздов.

Також під час засідання було розглянуто та проаналізовано стан використання газу в побуті та затверджено План дій місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до пропуску льодоходу, повені та паводків у 2018 році.

 

За інформацією головного спеціаліста з питань цивільного захисту РДА Ірини Радишевської

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua