Урядова програма "Доступні ліки"

 

Оперативна нарада в райдержадміністрації: відзнаки кращим, плани на тиждень

З приємних хвилин розпочалася сьогоднішня оперативна нарада голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб. Цього дня відзнаками Всеукраїнського та районного рівня було вшановано професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків начальника відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Сенченка і головного спеціаліста з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ірини Радишевської.

Вітаючи підлеглих, голова райдержадміністрації Роман Молодецький  відмітив їх вагомий внесок у формування позитивного іміджу Бердянського району, в тому числі і на республіканському рівні. Адже, цього року  Володимир Сенченко став кращим в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та учасником фіналу змагань у м.Київ. Роман Феліксович побажав Ірині Миколаївні та Володимиру Володимировичу подальших успіхів та професійного росту.

Продовжилася нарада розглядом суспільно-політичної ситуації в районі, вивченням стану надходжень до бюджетів усіх рівнів та забезпеченням соціальних виплат.

Учасники наради проаналізували результати проведеної в районі фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій комплексної перевірки стану реалізації в Бердянському районі державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки. Роман Молодецький подякував усім працівникам райдержадміністрації та районної ради, які брали участь у забезпеченні підготовки до проведення даної перевірки та відмітив, що цього разу район показав досить гарний результат у порівнянні з 2015 роком.

Також було обговорено хід опалювального сезону та температурний режим в закладах соціальної сфери. Розглянули учасники наради й питання сталого функціонування закладів освіти та медицини (встановлення систем пожежної безпеки в навчальних закладах; придбання шкільного автобусу для Андріївської СРШ; оновлення матеріально-технічної бази районних медичних закладів та їх забезпеченість медичними препаратами; реалізація програми «Доступні ліки»). Заслухали інформацію в.о. директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» про роботу стаціонарного відділення закладу. Обговорили питання щодо завершення процесу монетизації невикористаної у 2017 році частини субсидії, вивчили стан призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги у поточному сезоні.

За результатами наради були надані доручення відповідним підрозділам та службам.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.