Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Оперативна нарада в райдержадміністрації: відзнаки кращим, плани на тиждень

З приємних хвилин розпочалася сьогоднішня оперативна нарада голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб. Цього дня відзнаками Всеукраїнського та районного рівня було вшановано професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків начальника відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Сенченка і головного спеціаліста з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ірини Радишевської.

Вітаючи підлеглих, голова райдержадміністрації Роман Молодецький  відмітив їх вагомий внесок у формування позитивного іміджу Бердянського району, в тому числі і на республіканському рівні. Адже, цього року  Володимир Сенченко став кращим в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та учасником фіналу змагань у м.Київ. Роман Феліксович побажав Ірині Миколаївні та Володимиру Володимировичу подальших успіхів та професійного росту.

Продовжилася нарада розглядом суспільно-політичної ситуації в районі, вивченням стану надходжень до бюджетів усіх рівнів та забезпеченням соціальних виплат.

Учасники наради проаналізували результати проведеної в районі фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій комплексної перевірки стану реалізації в Бердянському районі державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки. Роман Молодецький подякував усім працівникам райдержадміністрації та районної ради, які брали участь у забезпеченні підготовки до проведення даної перевірки та відмітив, що цього разу район показав досить гарний результат у порівнянні з 2015 роком.

Також було обговорено хід опалювального сезону та температурний режим в закладах соціальної сфери. Розглянули учасники наради й питання сталого функціонування закладів освіти та медицини (встановлення систем пожежної безпеки в навчальних закладах; придбання шкільного автобусу для Андріївської СРШ; оновлення матеріально-технічної бази районних медичних закладів та їх забезпеченість медичними препаратами; реалізація програми «Доступні ліки»). Заслухали інформацію в.о. директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» про роботу стаціонарного відділення закладу. Обговорили питання щодо завершення процесу монетизації невикористаної у 2017 році частини субсидії, вивчили стан призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги у поточному сезоні.

За результатами наради були надані доручення відповідним підрозділам та службам.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua