Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Оперативна нарада в райдержадміністрації: відзнаки кращим, плани на тиждень

З приємних хвилин розпочалася сьогоднішня оперативна нарада голови райдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів РДА та районних служб. Цього дня відзнаками Всеукраїнського та районного рівня було вшановано професіоналізм та сумлінне виконання службових обов’язків начальника відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимира Сенченка і головного спеціаліста з питань цивільного захисту райдержадміністрації Ірини Радишевської.

Вітаючи підлеглих, голова райдержадміністрації Роман Молодецький  відмітив їх вагомий внесок у формування позитивного іміджу Бердянського району, в тому числі і на республіканському рівні. Адже, цього року  Володимир Сенченко став кращим в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та учасником фіналу змагань у м.Київ. Роман Феліксович побажав Ірині Миколаївні та Володимиру Володимировичу подальших успіхів та професійного росту.

Продовжилася нарада розглядом суспільно-політичної ситуації в районі, вивченням стану надходжень до бюджетів усіх рівнів та забезпеченням соціальних виплат.

Учасники наради проаналізували результати проведеної в районі фахівцями Державної служби України з надзвичайних ситуацій комплексної перевірки стану реалізації в Бердянському районі державної політики у сфері цивільного захисту та організації роботи з питань техногенної і пожежної безпеки. Роман Молодецький подякував усім працівникам райдержадміністрації та районної ради, які брали участь у забезпеченні підготовки до проведення даної перевірки та відмітив, що цього разу район показав досить гарний результат у порівнянні з 2015 роком.

Також було обговорено хід опалювального сезону та температурний режим в закладах соціальної сфери. Розглянули учасники наради й питання сталого функціонування закладів освіти та медицини (встановлення систем пожежної безпеки в навчальних закладах; придбання шкільного автобусу для Андріївської СРШ; оновлення матеріально-технічної бази районних медичних закладів та їх забезпеченість медичними препаратами; реалізація програми «Доступні ліки»). Заслухали інформацію в.о. директора КУ «Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» про роботу стаціонарного відділення закладу. Обговорили питання щодо завершення процесу монетизації невикористаної у 2017 році частини субсидії, вивчили стан призначення населенню субсидій на житлово-комунальні послуги у поточному сезоні.

За результатами наради були надані доручення відповідним підрозділам та службам.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua