Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Медичні заклади району отримують ресурсну допомогу від Світового банку

З 2015 року Україною у співробітництві з Міжнародним банком реконструкції та розвитку (Світовий банк) впроваджується Проект "Поліпшення охорони здоров`я на службі у людей". Він має на меті розбудову медичної інфраструктури та підвищення якості медичних послуг в Україні.

Інвестиції спрямовуються на впровадження нового фінансового механізму в медичній сфері, профілактику, раннє виявлення та лікування серцево-судинних і онкологічних захворювань, удосконалення первинної медико-санітарної допомоги, приведення нормативно-правових актів до кращих світових стандартів, проведення інформаційно-роз’яснювальної кампанії тощо.

В рамках даного проекту у 8 областях України здійснюється реалізація регіональних субпроектів, які були відібрані за результатами конкурсу проектів.

Субпроект від Запорізької області "Вдосконалення медичної допомоги хворим з хворобами системи кровообігу у Запорізькій області на 2015-2017 роки" направлений на розвиток і зміцнення первинної медико-санітарної допомоги (ПМСД) області, яка наразі надається 32 центрами ПМСД. Проект розрахований на 2 роки (2015 – 2017) з обсягом фінансування з боку Світового банку до 4 млн. дол. і співфінансуванням з боку регіону щонайменше 10% вартості субпроекту.

Серед основних передбачених даним проектом заходів як то удосконалення кадрової політики, створення регіонального навчально-тренінгового центру сімейної медицини та його філій в кожному центрі ПСМД, заплановано також доукомплектування закладів ПМСД медичним обладнанням і меблями, широке застосування інформаційних технологій та створення системи комунікації з населенням.

Днями голова райдержадміністарції Роман Молодецький відвідав КУ «Бердянський районний центр ПМСД» (смт.Андріївка), де ознайомився зі станом функціонування закладу та здійснив моніторинг роботи медичного персоналу. Крім цього, очільник району вивчив хід отримання від Департаменту охорони здоров'я ЗОДА та розподілу між медичними закладами району нового обладнання, яке надходять в рамках реалізації проекту Світового банку.  

На сьогоднішній день вже отримано меблі (столи письмові, книжкові шафи та шафи для одягу), сфігмоманометри з наборами манжет, стетоскопи, системи для контролю рівня глюкози у крові, електрокардіографи, кушетки медичні оглядові тощо. Найближчим часом очікується надходження офтальмоскопів, ростомірів, електронних медичних вагів, пульсоксиметрів, медичних сумок та іншого різноманітного медичного приладдя, яке необхідно для забезпечення повноцінної роботи персоналу профільних закладів та установ. Як відмітив головний лікар КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитро Аксьонов, отримані ресурси будуть розподілені між всіма медичними закладами району – амбулаторіями, ФАПами, пунктами невідкладної медичної допомоги, а також районною лікарнею і центром ПМСД. 

Роман Феліксович ознайомився із проектом розподілу отриманих ресурсів та наголосив на максимальному врахуванні потреб кожного медичного закладу району. Він також зазначив, що метою проекту передбачено насамперед підвищення доступності медичної допомоги, тобто забезпечення рівного й справедливого доступу усіх громадян до якісних медичних послуг незалежно від місця їх проживання. А здійснюється це в тому числі і шляхом зміцнення матеріально-технічної та ресурсної бази навіть найменших сільських медичних закладів.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.