Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

В Миколаївській школі проходить тиждень Збройних Сил України

Тиждень, що закінчується, пройшов в Миколаївській ЗОШ I-III ступенів під знаком військово-патріотичного виховання.   

Так, у вівторок серед старшокласників були проведені змагання з кульової стрільби. Учні, крім того, отримали можливість удосконалити свої вміння у розбиранні і збиранні автомата. Повертаючись із змагань, привітали воїнів, що несуть службу на Нововасилівському блокпосту.

В День Збройних Сил України відбувся традиційний візит миколаївських школярів до воїнів підшефного підрозділу. Подарунки і малюнки готували всі учні школи, а вітати в розташуванні  цього разу доручили учням 2 класу.  Як завжди, діти і батьки відгукнулись на заклик щодо підготовки та збору подарунків воїнам.

На урочистому шикуванні було піднято прапор України, виконано Державний гімн. Діти поздоровили  військовослужбовців зі святом і вручили їм подарунки. З цікавістю ознайомились з побутом воїнів, спробували солдатського обіду.

Запросили воїнів до себе на День Святого Миколая - приготуємо гарний концерт і покажемо свою школу.

У четвер відбудуться спортивні змагання учнів молодших і середніх класів, а в п’ятницю - завершать тиждень спортивним вечором старшокласники.

 

Інформація та фото учителя Миколаївської ЗОШ Сергія Кеди

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua