Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Миколаївській школі проходить тиждень Збройних Сил України

Тиждень, що закінчується, пройшов в Миколаївській ЗОШ I-III ступенів під знаком військово-патріотичного виховання.   

Так, у вівторок серед старшокласників були проведені змагання з кульової стрільби. Учні, крім того, отримали можливість удосконалити свої вміння у розбиранні і збиранні автомата. Повертаючись із змагань, привітали воїнів, що несуть службу на Нововасилівському блокпосту.

В День Збройних Сил України відбувся традиційний візит миколаївських школярів до воїнів підшефного підрозділу. Подарунки і малюнки готували всі учні школи, а вітати в розташуванні  цього разу доручили учням 2 класу.  Як завжди, діти і батьки відгукнулись на заклик щодо підготовки та збору подарунків воїнам.

На урочистому шикуванні було піднято прапор України, виконано Державний гімн. Діти поздоровили  військовослужбовців зі святом і вручили їм подарунки. З цікавістю ознайомились з побутом воїнів, спробували солдатського обіду.

Запросили воїнів до себе на День Святого Миколая - приготуємо гарний концерт і покажемо свою школу.

У четвер відбудуться спортивні змагання учнів молодших і середніх класів, а в п’ятницю - завершать тиждень спортивним вечором старшокласники.

 

Інформація та фото учителя Миколаївської ЗОШ Сергія Кеди

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.