Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

В Миколаївській школі проходить тиждень Збройних Сил України

Тиждень, що закінчується, пройшов в Миколаївській ЗОШ I-III ступенів під знаком військово-патріотичного виховання.   

Так, у вівторок серед старшокласників були проведені змагання з кульової стрільби. Учні, крім того, отримали можливість удосконалити свої вміння у розбиранні і збиранні автомата. Повертаючись із змагань, привітали воїнів, що несуть службу на Нововасилівському блокпосту.

В День Збройних Сил України відбувся традиційний візит миколаївських школярів до воїнів підшефного підрозділу. Подарунки і малюнки готували всі учні школи, а вітати в розташуванні  цього разу доручили учням 2 класу.  Як завжди, діти і батьки відгукнулись на заклик щодо підготовки та збору подарунків воїнам.

На урочистому шикуванні було піднято прапор України, виконано Державний гімн. Діти поздоровили  військовослужбовців зі святом і вручили їм подарунки. З цікавістю ознайомились з побутом воїнів, спробували солдатського обіду.

Запросили воїнів до себе на День Святого Миколая - приготуємо гарний концерт і покажемо свою школу.

У четвер відбудуться спортивні змагання учнів молодших і середніх класів, а в п’ятницю - завершать тиждень спортивним вечором старшокласники.

 

Інформація та фото учителя Миколаївської ЗОШ Сергія Кеди

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua