Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В райдержадміністрації привітали зі святом військовослужбовців Збройних Сил України

Сьогодні в Україні відзначається День Збройних Сил. Саме з цієї нагоди і відбувся в райдержадміністрації урочистий захід, в якому взяли участь представники Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату, 501-го окремого батальйону морської піхоти, учасники і ветерани АТО Бердянщини.

Зі словами вітання та подяки до військовослужбовців звернувся головарайдержадміністрації Роман Молодецький. Він, зокрема, відмітив мужність, стійкість та самовідданість сучасних захисників Вітчизни і побажав їм якнайшвидшого повернення до мирного життя та родинного затишку. Теплим словом згадав Роман Феліксович і волонтерів, свято яких відзначалося напередодні.

- Ці люди стали добровільними помічниками армії за покликом серця і разом з військовослужбовцями наближають перемогу, яка неодмінно буде за нами! – наголосив у своєму виступі очильник району.

До привітань також приєдналися голова районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України О.Пономарьова Алла Токарева та тимчасово виконуючий обов’язки військового комісару Бердянського ОМВК Юрій Дьомін.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять українців усіх часів, які віддали свої життя за незалежність та  суверенітет Вітчизни.

Під час урочистостей 15 учасників АТО – мешканців району отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Це, зокрема, Євген Бєляєв, Валерій Горбенко, Юрій Кулик, Олександр Лєдовой, Святослав Ляшенко, Віталій Марченко, Олександр Михайлюк, Віталій Неплюєв, Микола Неплюєв, Сергій Пискун, Євген Ротко, Антон Тельки, Володимир Чубей, Анатолій Шумаков, Анатолій Южаков. А представники військомату та батальйону морських піхотинців отримали відзнаки від голів райдержадміністрації та районної ради - Почесні Грамоти і Подяки.

Захід супроводжувався виступами артистів художньої самодіяльності району, які подарували чимало приємних вражень та створили гарний святковий настрій усім учасникам заходу.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.