Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

В райдержадміністрації привітали зі святом військовослужбовців Збройних Сил України

Сьогодні в Україні відзначається День Збройних Сил. Саме з цієї нагоди і відбувся в райдержадміністрації урочистий захід, в якому взяли участь представники Бердянського об’єднаного міського військового комісаріату, 501-го окремого батальйону морської піхоти, учасники і ветерани АТО Бердянщини.

Зі словами вітання та подяки до військовослужбовців звернувся головарайдержадміністрації Роман Молодецький. Він, зокрема, відмітив мужність, стійкість та самовідданість сучасних захисників Вітчизни і побажав їм якнайшвидшого повернення до мирного життя та родинного затишку. Теплим словом згадав Роман Феліксович і волонтерів, свято яких відзначалося напередодні.

- Ці люди стали добровільними помічниками армії за покликом серця і разом з військовослужбовцями наближають перемогу, яка неодмінно буде за нами! – наголосив у своєму виступі очильник району.

До привітань також приєдналися голова районної ради Жанна Васильчик, помічник народного депутата України О.Пономарьова Алла Токарева та тимчасово виконуючий обов’язки військового комісару Бердянського ОМВК Юрій Дьомін.

Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять українців усіх часів, які віддали свої життя за незалежність та  суверенітет Вітчизни.

Під час урочистостей 15 учасників АТО – мешканців району отримали відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». Це, зокрема, Євген Бєляєв, Валерій Горбенко, Юрій Кулик, Олександр Лєдовой, Святослав Ляшенко, Віталій Марченко, Олександр Михайлюк, Віталій Неплюєв, Микола Неплюєв, Сергій Пискун, Євген Ротко, Антон Тельки, Володимир Чубей, Анатолій Шумаков, Анатолій Южаков. А представники військомату та батальйону морських піхотинців отримали відзнаки від голів райдержадміністрації та районної ради - Почесні Грамоти і Подяки.

Захід супроводжувався виступами артистів художньої самодіяльності району, які подарували чимало приємних вражень та створили гарний святковий настрій усім учасникам заходу.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua