Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Вітання голови райдержадміністрації Романа Молодецького з Днем Збройних Сил України

Шановні військовослужбовці, захисники України!

Сердечно вітаю Вас з професійним святом -  Днем Збройних Сил України!

У всі часи захищати рідну землю було справою честі та гідності мужніх людей, патріотів своєї країни, святим обов’язком кожного громадянина. Тож нині ви продовжуєте славні традиції героїчних предків і у нелегкий для України час захищаєте рідну землю, зберігаючи вірність військовому обов'язку.

Сьогодні ми вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Вітчизні, хто стояв у витоків створення нашого війська, хто наразі захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян.

Щиро дякую усім військовослужбовцям і ветеранам служби та бажаю незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, міцного здоров’я та мирного неба над Україною!

 

З повагою, голова райдержадміністрації Роман Молодецький.

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua