Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Осипенківському музеї відбулося свято до Дня Збройних Сил України

Напередодні свята Дня Збройних Сил України в Осипенківському народному краєзнавчому музеї проведено екскурсійний захід з концертною програмою «Героїв стежина – від батька до сина», в якій взяли участь військовослужбовців ЗСУ, що несуть варту на одному з об`єктів поблизу села.

Розпочався захід на військовому меморіалі села Осипенко, біля братського воїнського поховання новоспасівців - бійців Революційної Повстанської армії України (махновців), вшануванням полеглих у боях за Вітчизну краян. Було запалено свічку пам'яті про полеглих воїнів Запорізької області - захисників від триваючої нині російської агресії - імена й світлини котрих розміщені в музейній експозиції.

У виконані  юних екскурсоводів - вихованців студії «Джерельце» прозвучали поетичні рядки письменника-земляка Володимира Сіренка, присвячені захисникам України усіх часів. Про свого героїчного предка, видатного командира махновських повстанців розповів учасникам зустрічі правнук Трифона Вдовиченка. А працівники музею ознайомили гостей з деякими найуспішнішими військовими операціями Повстанської армії з вигнання російського окупанта з рідної землі, у тому числі проведених і в Приазов’ї.

Під час екскурсії по залах музею військовослужбовці знайомилися з документами, предметами озброєння повстанців, багатьма речами - свідченнями тієї епохи.

Дарунком для гостей свята стала концертна програма «Уклін всім тим, хто край свій боронить!». Крім цього, військові отримали подарунки - малюнки, обереги та інші поробки, виготовлені вихованцями студії «Джерельце», а також домашню випічку.

Військовослужбовці-залізничники, підрозділ яких базується в Конотопі - місті, яке також є символом визначної перемоги українського козацького війська над московськими окупантами, були приємно враженими від того, як юнацтво Бердянщини шанує свою героїчну спадщину, та пообіцяли юним студійцям докласти усіх зусиль, аби зберегти мир і спокій на Бердянщині і в Приазов`ї.

Завершився захід спільним рішенням його учасників про обов’язкове продовження у майбутньому таких зустрічей та творчих вечорів, адже вони дають відчуття впевненості, що Україна - єдина, і всі разом - ми, українці - сильні, і неодмінно переможемо.

 

За інформацією директора Осипенківського народного краєзнавчого музею Олега Будяка та керівника юнацької краєзнавчої студії «Джерельце» Марії Турчак

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.