Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

В Осипенківському музеї відбулося свято до Дня Збройних Сил України

Напередодні свята Дня Збройних Сил України в Осипенківському народному краєзнавчому музеї проведено екскурсійний захід з концертною програмою «Героїв стежина – від батька до сина», в якій взяли участь військовослужбовців ЗСУ, що несуть варту на одному з об`єктів поблизу села.

Розпочався захід на військовому меморіалі села Осипенко, біля братського воїнського поховання новоспасівців - бійців Революційної Повстанської армії України (махновців), вшануванням полеглих у боях за Вітчизну краян. Було запалено свічку пам'яті про полеглих воїнів Запорізької області - захисників від триваючої нині російської агресії - імена й світлини котрих розміщені в музейній експозиції.

У виконані  юних екскурсоводів - вихованців студії «Джерельце» прозвучали поетичні рядки письменника-земляка Володимира Сіренка, присвячені захисникам України усіх часів. Про свого героїчного предка, видатного командира махновських повстанців розповів учасникам зустрічі правнук Трифона Вдовиченка. А працівники музею ознайомили гостей з деякими найуспішнішими військовими операціями Повстанської армії з вигнання російського окупанта з рідної землі, у тому числі проведених і в Приазов’ї.

Під час екскурсії по залах музею військовослужбовці знайомилися з документами, предметами озброєння повстанців, багатьма речами - свідченнями тієї епохи.

Дарунком для гостей свята стала концертна програма «Уклін всім тим, хто край свій боронить!». Крім цього, військові отримали подарунки - малюнки, обереги та інші поробки, виготовлені вихованцями студії «Джерельце», а також домашню випічку.

Військовослужбовці-залізничники, підрозділ яких базується в Конотопі - місті, яке також є символом визначної перемоги українського козацького війська над московськими окупантами, були приємно враженими від того, як юнацтво Бердянщини шанує свою героїчну спадщину, та пообіцяли юним студійцям докласти усіх зусиль, аби зберегти мир і спокій на Бердянщині і в Приазов`ї.

Завершився захід спільним рішенням його учасників про обов’язкове продовження у майбутньому таких зустрічей та творчих вечорів, адже вони дають відчуття впевненості, що Україна - єдина, і всі разом - ми, українці - сильні, і неодмінно переможемо.

 

За інформацією директора Осипенківського народного краєзнавчого музею Олега Будяка та керівника юнацької краєзнавчої студії «Джерельце» Марії Турчак

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua