Болезни глаз у человека. Известные болезни глаз лечение. Болезни глаз симптомы. Лечение простуды в домашних условиях. Самое быстрое лечение простуды. Простуда лечение лекарства. Хороший стоматолог отзывы. Самый добрый стоматолог отзывы. Ассоциация стоматологов отзывы. Занятия йогой дома. Быстрая йога для начинающих дома. Как правильно заниматься йогой дома. Обертывание в домашних условиях. Быстрое обертывание живота в домашних условиях. Обертывание в домашних условиях рецепты. Наборы спортивного питания. Вкусная спортивное питание для набора массы. Спортивное питание оптом. Как избавиться от перхоти. Хороший шампунь от перхоти отзывы. Как избавиться от перхоти навсегда. Зеленый чай для похудения. Главные свойства зеленого чая. Можно ли пить зеленый чай.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» відбувся тренінг для педагогів

30 листопада 2017 року  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів тренінг для педагогів районних шкіл: «Профілактика шкільного булінгу». У заході також прийняли участь: мобільна бригада з надання соціально-психологічної допомоги жертвам насилля, соціальний працівник-психолог притулку для жертв насилля, психолог Бердянського МРВ з питань пробації та представник громадського об’єднання «Жінка майбутнього».

Учасникам було надано інформацію про поняття шкільного булінгу,  його види, типові характеристики жертви, спостерігача та агресора. Спільними зусиллями методом «мозкового штурму» були розроблені психологічні портрети учасників булінгу. Педагоги шкіл на  тренінгу шукали відповіді на запитання: «Хто може стати жертвою цькування?», «Як розпізнати агресора?», «Чому діти стають спостерігачами?». Учасники самостійно розробили стратегії подолання, а також способи протидії  запобігання цьому негативному  явищу в шкільному середовищі.

Також у тренінгу було розглянуто питання професійного вигорання працівників, проведено навчання копінг-стратегії, на якому педагоги в індивідуальному порядку визначали рівень тривожності, тренувалися змінювати катастрофічне мислення на раціональне.

Окрім того, організатори надали можливість педагогам поспілкуватися  з  представниками кризової установи, мобільної бригади, служби пробації та дізнатись про особливості їх роботи та можливості залучення до своєї педагогічної діяльності. Також учасникам було надано роздатковий матеріал у вигляді буклетів, плакатів, тренінгових зошитів та брошур, що містять всю необхідну інформацію з даного питання, а також телефони служб, до яких можна звернутися у разі необхідності за допомогою.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.