Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.

 

 

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» відбувся тренінг для педагогів

30 листопада 2017 року  в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді провів тренінг для педагогів районних шкіл: «Профілактика шкільного булінгу». У заході також прийняли участь: мобільна бригада з надання соціально-психологічної допомоги жертвам насилля, соціальний працівник-психолог притулку для жертв насилля, психолог Бердянського МРВ з питань пробації та представник громадського об’єднання «Жінка майбутнього».

Учасникам було надано інформацію про поняття шкільного булінгу,  його види, типові характеристики жертви, спостерігача та агресора. Спільними зусиллями методом «мозкового штурму» були розроблені психологічні портрети учасників булінгу. Педагоги шкіл на  тренінгу шукали відповіді на запитання: «Хто може стати жертвою цькування?», «Як розпізнати агресора?», «Чому діти стають спостерігачами?». Учасники самостійно розробили стратегії подолання, а також способи протидії  запобігання цьому негативному  явищу в шкільному середовищі.

Також у тренінгу було розглянуто питання професійного вигорання працівників, проведено навчання копінг-стратегії, на якому педагоги в індивідуальному порядку визначали рівень тривожності, тренувалися змінювати катастрофічне мислення на раціональне.

Окрім того, організатори надали можливість педагогам поспілкуватися  з  представниками кризової установи, мобільної бригади, служби пробації та дізнатись про особливості їх роботи та можливості залучення до своєї педагогічної діяльності. Також учасникам було надано роздатковий матеріал у вигляді буклетів, плакатів, тренінгових зошитів та брошур, що містять всю необхідну інформацію з даного питання, а також телефони служб, до яких можна звернутися у разі необхідності за допомогою.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua