Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

У центрі уваги керівництва району - виконання доходної частини місцевих бюджетів

Наближається до завершення фінансовий рік, тому керівництво району значно посилює контроль за виконанням головних фінансових документів районної та місцевих рад.

Так, 24 жовтня заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова провела нараду з питань аналізу надходжень до бюджетів Бердянського району, в якій взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова  та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

Учасники наради обговорили стан надходжень до районного бюджету за оренду земельних паїв, а також розглянули перспективи здійснення відповідних оплат до кінця року у розрізі кожного місяця. Крім цього, було проаналізовано виконання за 10 місяців 2017 року доходної частини бюджетів районної, селищної та кожної сільської ради, а також визначено заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

За результатами зустрічі було вирішено проводити аналогічні наради щодекадно.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua