Как лечить бронхиальную астму. Советы как лечить астму. Где лечить бронхиальную астму. Чем лечить горло ребенку. Красное горло чем лечить быстрее. Чем лечить больное горло. Как лечить гнойную ангину. Скажите как лечить гнойную ангину ребенку. Как лечить ангину антибиотиками. Как лечить сухой кашель. У меня сильный кашель как лечить. Как лечить кашель народными средствами. Средства для возбуждения женщин. Быстрое возбуждение женщины. Признаки возбуждения у женщин. Волосы уход в домашних условиях. Быстрый уход за волосами и лицом. Уход за сухими волосами. Боли в спине лечение. Народное лечение спины дома. Лечение спины народными средствами. Лечение пальцев ног. Почему судороги в ногах причины лечение. Лечение ног народными средствами.

 

 

У центрі уваги керівництва району - виконання доходної частини місцевих бюджетів

Наближається до завершення фінансовий рік, тому керівництво району значно посилює контроль за виконанням головних фінансових документів районної та місцевих рад.

Так, 24 жовтня заступник голови райдержадміністрації Ніна Борщова провела нараду з питань аналізу надходжень до бюджетів Бердянського району, в якій взяли участь голова районної ради Жанна Васильчик, начальник Бердянської ОДПІ Оксана Федорова  та начальник управління фінансів райдержадміністрації Марина Завгородня.

Учасники наради обговорили стан надходжень до районного бюджету за оренду земельних паїв, а також розглянули перспективи здійснення відповідних оплат до кінця року у розрізі кожного місяця. Крім цього, було проаналізовано виконання за 10 місяців 2017 року доходної частини бюджетів районної, селищної та кожної сільської ради, а також визначено заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів.

За результатами зустрічі було вирішено проводити аналогічні наради щодекадно.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua