Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

 

 

Роман Молодецький: Безперебійне електропостачання району має бути забезпечено за будь яких умов

23 жовтня голова райдержадміністрації Роман Молодецький провів позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Єдиним питанням порядку денного було вивчення ситуації та визначення дій районної влади у зв’язку із попередженням трудового колективу Бердянського РЕМ ПАТ «Запоріжобленерго» про проведення страйку.

Під час засідання начальник даного підприємства Вадим Абрамов та представник страйкового комітету – юрист Бердянського РЕМ Олександр Помазан надали роз’яснення щодо передумов та причин відповідного кроку. Зокрема, Вадим Леонідович пояснив, що працівники підприємства доведені до відчаю. З липня вони не отримують заробітну плату, а практично у кожного сім’я, діти, різні фінансові зобов’язання. Пан Абрамов також надав роз’яснення щодо порядку фінансування Бердянського РЕМ, а саме, що усі фінансові надходження від користувачів послуг перераховуються до ДП «Енергоринок», а потім Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) приймає рішення щодо повернення частини коштів ПАТ «Запоріжобленерго» для забезпечення діяльності підприємства та його підрозділів, у тому числі і для виплати заробітної плати.

-  Нажаль, на сьогоднішній день, ПАТ «Запоріжобленерго» виплачує шалені штрафні санкції по боргам (понад 1 млрд. грн) за спожиту  електроенергію, які виникли за вини крупних підприємств м.Запоріжжя. Найбільшим боржником серед них є Запорізький титано-магнієвий комбінат. Тож, через безвідповідальність таких підприємств заручниками ситуації можуть стати усі користувачі електроенергії області. До речі, абоненти Бердянщини є справними платниками за послуги. Так, юридичними особами забезпечується 100% оплата використаної електроенергії і навіть здійснюються авансові платежі, серед населення цей показник становить майже 94%, - зазначив Вадим Леонідович.

Доповнюючи виступ свого керівника Олександр Помазан запевнив керівництво району і членів комісії у безумовному виконанні Бердянським РЕМ своїх обов’язків перед абонентами району.  

-  Підприємство ні в якому разі не має наміру зупинити надання послуг з електропостачання своїм користувачам. Ми, працівники, маємо на меті лише захистити свої права та інтереси, а не перешкоджати його діяльності, - зазначив Олександр Сергійович.

В обговоренні питання взяли участь начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Сергій Дехтяр, голова Правління Бердянського районного споживчого товариства Валентина Щокіна, начальник лінійної дільниці КЦТ №535 м.Бердянськ ЗФ ПАТ «Укртелеком» Віталій Коломоєць, які внесли свої пропозиції по суті питання. Серед іншого, зокрема, було запропоновано звернутися до Головного управління Держпраці у Запорізькій області з проханням здійснити перевірку додержання вимог трудового законодавства на підприємстві Бердянський РЕМ ПАТ «Запоріжобленерго», визначених у Законі України від 19.10.2000 №2050 «Про компенсації громадянам втрати частини доходів у зв’язку з порушенням строків  їх виплат».

-  Ми розуміємо ситуацію і стан колективу Бердянського РЕМ. Та вирішення цього питання не входить до компетенції районної влади і врегулювати його можуть лише ПАТ «Запоріжобленерго» та НКРЕКП. Для цього їм потрібні взаємне бажання та порозуміння. Адже всі ми розуміємо, що дана ситуація створена штучно, підприємство навмисно доведено до цього стану. Звичайно, ми підготуємо звернення до Головного управління Держпраці у Запорізькій області. Та паралельно з цим ми вимагаємо від ПАТ «Запоріжобленерго» і Бердянського РЕМ письмової гарантії щодо забезпечення користувачів Бердянщини, насамперед – соціальної та бюджетної сфери, безперебійним електропостачанням під час проведення страйкових дій, - зазначив голова райдержадміністрації Роман Молодецький, підсумовуючи засідання комісії.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Оголошення

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua