Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

 

 

В районі відбулися заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми в наш час є надзвичайно гострою проблемою. У XXI століття жертвами цього злочину кожного року стають 2 мільйони людей у світі, причому третина з них - діти.

Саме з метою консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми з 2007 року європейська спільнота відзначає день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди 18 жовтня в районі відбулися різноформатні тематичні заходи.

Так, силами спеціалістів Бердянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками мобільної бригади з протидії домашнього та гендерного насиллябуло встановлено в с.Осипенко інформаційний намет і здійснювалося розповсюдження серед мешканців громади листівок, брошур та інших тематичних матеріалів.

Ще один інформаційний захід з відповідної нагоди відбувся цього дня в Бердянському районному центрі зайнятості. Окрім спеціалістів закладу у ньому також взяли участь фахівці Бердянського районного Центру СССДМ та безробітні особи Бердянщини.

Під час заходу, насамперед, були висвітлені економічні, соціальні, педагогічні та психологічні причини виникнення такого явища, як торгівля людьми. У своїх інформаційних повідомленнях спеціалісти районного Центру СССДМ наголошували на тому, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві, промисловому чи сільськогосподарському секторах, вивезення за кордон для заробітків, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування.

Під час обговорення та визначення основних форм прояву торгівлі людьми присутні на заході згадувати історії з власного життя. А двоє осіб змогли визначити, що ставали жертвами даного явища, навіть цього не усвідомлюючи.

Крім того, учасники зустрічі переглянули тематичний відеоролик та отримали методичні матеріали, направлені на профілактику торгівлі людьми.

 

За інформацією Бердянського районного Центру СССДМ

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.