Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

В районі відбулися заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми в наш час є надзвичайно гострою проблемою. У XXI століття жертвами цього злочину кожного року стають 2 мільйони людей у світі, причому третина з них - діти.

Саме з метою консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми з 2007 року європейська спільнота відзначає день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди 18 жовтня в районі відбулися різноформатні тематичні заходи.

Так, силами спеціалістів Бердянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками мобільної бригади з протидії домашнього та гендерного насиллябуло встановлено в с.Осипенко інформаційний намет і здійснювалося розповсюдження серед мешканців громади листівок, брошур та інших тематичних матеріалів.

Ще один інформаційний захід з відповідної нагоди відбувся цього дня в Бердянському районному центрі зайнятості. Окрім спеціалістів закладу у ньому також взяли участь фахівці Бердянського районного Центру СССДМ та безробітні особи Бердянщини.

Під час заходу, насамперед, були висвітлені економічні, соціальні, педагогічні та психологічні причини виникнення такого явища, як торгівля людьми. У своїх інформаційних повідомленнях спеціалісти районного Центру СССДМ наголошували на тому, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві, промисловому чи сільськогосподарському секторах, вивезення за кордон для заробітків, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування.

Під час обговорення та визначення основних форм прояву торгівлі людьми присутні на заході згадувати історії з власного життя. А двоє осіб змогли визначити, що ставали жертвами даного явища, навіть цього не усвідомлюючи.

Крім того, учасники зустрічі переглянули тематичний відеоролик та отримали методичні матеріали, направлені на профілактику торгівлі людьми.

 

За інформацією Бердянського районного Центру СССДМ

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua