Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

В районі відбулися заходи з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

Торгівля людьми в наш час є надзвичайно гострою проблемою. У XXI століття жертвами цього злочину кожного року стають 2 мільйони людей у світі, причому третина з них - діти.

Саме з метою консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми з 2007 року європейська спільнота відзначає день боротьби з торгівлею людьми. З цієї нагоди 18 жовтня в районі відбулися різноформатні тематичні заходи.

Так, силами спеціалістів Бердянського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками мобільної бригади з протидії домашнього та гендерного насиллябуло встановлено в с.Осипенко інформаційний намет і здійснювалося розповсюдження серед мешканців громади листівок, брошур та інших тематичних матеріалів.

Ще один інформаційний захід з відповідної нагоди відбувся цього дня в Бердянському районному центрі зайнятості. Окрім спеціалістів закладу у ньому також взяли участь фахівці Бердянського районного Центру СССДМ та безробітні особи Бердянщини.

Під час заходу, насамперед, були висвітлені економічні, соціальні, педагогічні та психологічні причини виникнення такого явища, як торгівля людьми. У своїх інформаційних повідомленнях спеціалісти районного Центру СССДМ наголошували на тому, що метою торгівлі людьми завжди є експлуатація людини в будь-який спосіб – примусова праця, використання у домашньому господарстві, промисловому чи сільськогосподарському секторах, вивезення за кордон для заробітків, вилучення органів, сексуальна експлуатація чи створення порнографічної продукції, народження дитини примусово чи за замовленням, втягнення у злочинну діяльність чи жебракування.

Під час обговорення та визначення основних форм прояву торгівлі людьми присутні на заході згадувати історії з власного життя. А двоє осіб змогли визначити, що ставали жертвами даного явища, навіть цього не усвідомлюючи.

Крім того, учасники зустрічі переглянули тематичний відеоролик та отримали методичні матеріали, направлені на профілактику торгівлі людьми.

 

За інформацією Бердянського районного Центру СССДМ

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua