Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

 

 

«Круглий стіл» з питань впровадження наставництва

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів круглий стіл для громадських організацій, та структурних підрозділів Бердянської райдержадміністрації.

У заході, який відбувся  12 жовтня  2017 року, взяли участь спеціалісти відділу освіти БРДА, соціальні педагоги шкіл Бердянського району, служби у справах дітей, представник КУ Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», ГО «Жінка майбутнього», мобільна бригада з протидії насилля, та менеджер притулку для жінок які постраждали від домашнього насилля.

Круглий стіл було проведено  з метою підвищення рівня обізнаності громади з питання « Наставництва» та «Патронату».

Розглядалися питання стосовно законодавчого забезпечення наставництва, у яких напрямках наставники можуть реалізувати свою діяльність безпосередньо в інтернатному закладі з окремою дитиною. Обговорили хто, та яким чином може стати наставником.

Учасники круглого столу долучилися до обговорення проблематики впровадження наставництва у Бердянському районі, оцінили потребу в наставництві та визначили ресурси Бердянського району, щодо реалізації проекту з наставництва.

Під час обговорення учасники круглого столу ставили багато цікавих та доречних питань та зауважень, наприклад: « Чи може наставником бути родич?», «Як наставнику не втратити зацікавленість до дитини та до наставництва  в цілому?», « Чим саме відрізняється волонтерство в інтернатних закладах від наставництва?».

В рамках обговорення піднімалось питання стосовно порядку створення та особливості функціонування патронатною сім’ї, та визначали відмінність двох інноваційних форм роботи з дітьми сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.

По закінчення учасники отримали методичні матеріали для використання та розповсюдження у громаді (буклети та плакати).

Громадські організації виявили зацікавлення, та всі визначили важливість впровадження наставництва та патронату.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua