Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.

 

 

«Круглий стіл» з питань впровадження наставництва

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді організував та провів круглий стіл для громадських організацій, та структурних підрозділів Бердянської райдержадміністрації.

У заході, який відбувся  12 жовтня  2017 року, взяли участь спеціалісти відділу освіти БРДА, соціальні педагоги шкіл Бердянського району, служби у справах дітей, представник КУ Запорізького обласного спеціалізованого будинку дитини «Сонечко», ГО «Жінка майбутнього», мобільна бригада з протидії насилля, та менеджер притулку для жінок які постраждали від домашнього насилля.

Круглий стіл було проведено  з метою підвищення рівня обізнаності громади з питання « Наставництва» та «Патронату».

Розглядалися питання стосовно законодавчого забезпечення наставництва, у яких напрямках наставники можуть реалізувати свою діяльність безпосередньо в інтернатному закладі з окремою дитиною. Обговорили хто, та яким чином може стати наставником.

Учасники круглого столу долучилися до обговорення проблематики впровадження наставництва у Бердянському районі, оцінили потребу в наставництві та визначили ресурси Бердянського району, щодо реалізації проекту з наставництва.

Під час обговорення учасники круглого столу ставили багато цікавих та доречних питань та зауважень, наприклад: « Чи може наставником бути родич?», «Як наставнику не втратити зацікавленість до дитини та до наставництва  в цілому?», « Чим саме відрізняється волонтерство в інтернатних закладах від наставництва?».

В рамках обговорення піднімалось питання стосовно порядку створення та особливості функціонування патронатною сім’ї, та визначали відмінність двох інноваційних форм роботи з дітьми сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування.

По закінчення учасники отримали методичні матеріали для використання та розповсюдження у громаді (буклети та плакати).

Громадські організації виявили зацікавлення, та всі визначили важливість впровадження наставництва та патронату.

 

Бердянський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.