Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Єдиний день інформування до Дня захисника України

14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Загальний меседж відзначення Дня захисника України, як і у минулому році, – «Під захистом українських військових». Окрім того, необхідно акцентувати, що 2017 рік Указом Президента України проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, яка мала важливе значення у становленні національної державотворчої традиції. У цьому зв’язку під час створення інформаційних проектів, змістовного наповнення публічних заходів доцільно доносити до суспільства такі тези: сучасна українська державність є продовженням традиції Української революції, незалежність виборювалася українцями із 1917 року і ця боротьба триває й сьогодні; нинішніх захисників України надихає самовідданість та жертовність воїнів армії Української Народної Республіки, 100-річчя з часу створення якої ми відзначаємо цього року; як і на початку минулого століття, в української незалежності нині той же ворог – імперська Росія, яка діє методами, подібними до московсько-більшовицьких методів столітньої давності. Але перемога обов’язково буде за нами, і запорукою цього є відроджене та боєздатне українське військо, а також підтримка нашої держави міжнародною спільнотою.

Слід врахувати, що 14 жовтня 2017 року також виповнюється 75-та річниця з часу утворення Української повстанської армії. У цьому зв’язку пріоритетними завданнями є донесення до громадян об’єктивної інформації про історію цієї підпільної народної армії, зокрема через розміщення у ЗМІ відповідних матеріалів (базовий методичний матеріал додається), проведення просвітницьких заходів у закладах освіти та культури, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на вирішення цих завдань тощо. У цій роботі особливо слід акцентувати на тому, що діяльність Української повстанської армії була складовою загальноєвропейського руху опору нацистам та їх союзникам. Що стосується урочистостей з нагоди річниці створення Української повстанської армії, то їх варто планувати з урахуванням особливостей кожного регіону.

Головним завданням органів виконавчої влади під час підготовки та відзначення Дня захисника України є формування у суспільстві, особливо молоді, шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь, активної громадянської та патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, збереження та примноження духовної спадщини. Особливо акцентуємо на необхідності збереження суспільно-політичної стабільності у регіоні, посилення охорони громадського порядку, ужиття додаткових заходів безпеки, зокрема під час проведення органами влади та громадськістю святкових заходів, своєчасне виявлення і нейтралізацію деструктивних чинників, у тому числі в інформаційному просторі.

 

Додаток

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua