Уход за лицом 30 лет. Лучший уход за кожей лица летом. Уход за лицом летом. Йога занятия для начинающих. Быстрые занятия йогой для начинающих видео. Занятия йогой дома. Как сделать макияж. Скажите как сделать макияж глаз дома. Как правильно сделать макияж. Диеты для похудения отзывы. Полезная гречневая диета для похудения. Лучшие диеты для похудения. Эффективные диеты для быстрого похудения. самая быстрая диета для похудения дома. Хорошая диета для быстрого похудения. Хронический гастрит лечение. Быстрое лечение гастрита желудка. Схема лечения гастрита. Имбирный чай для похудения. Полезное имбирное похудение отзывы. Имбирный напиток для похудения рецепт. Домашние упражнения для похудения живота. Большой комплекс упражнений для живота похудения. Упражнения для похудения живота быстро.

 

 

Єдиний день інформування до Дня захисника України

14 жовтня 2017 року відзначатиметься державне свято – День захисника України, встановлений Указом Президента України від 14 жовтня 2014 року № 806. Це свято усіх, хто покликаний захищати свою Батьківщину, а також нагода згадати історичні перемоги попередніх поколінь, які своїми бойовими звершеннями здобували та відстоювали свободу і незалежність України.

Загальний меседж відзначення Дня захисника України, як і у минулому році, – «Під захистом українських військових». Окрім того, необхідно акцентувати, що 2017 рік Указом Президента України проголошено Роком Української революції 1917-1921 років, яка мала важливе значення у становленні національної державотворчої традиції. У цьому зв’язку під час створення інформаційних проектів, змістовного наповнення публічних заходів доцільно доносити до суспільства такі тези: сучасна українська державність є продовженням традиції Української революції, незалежність виборювалася українцями із 1917 року і ця боротьба триває й сьогодні; нинішніх захисників України надихає самовідданість та жертовність воїнів армії Української Народної Республіки, 100-річчя з часу створення якої ми відзначаємо цього року; як і на початку минулого століття, в української незалежності нині той же ворог – імперська Росія, яка діє методами, подібними до московсько-більшовицьких методів столітньої давності. Але перемога обов’язково буде за нами, і запорукою цього є відроджене та боєздатне українське військо, а також підтримка нашої держави міжнародною спільнотою.

Слід врахувати, що 14 жовтня 2017 року також виповнюється 75-та річниця з часу утворення Української повстанської армії. У цьому зв’язку пріоритетними завданнями є донесення до громадян об’єктивної інформації про історію цієї підпільної народної армії, зокрема через розміщення у ЗМІ відповідних матеріалів (базовий методичний матеріал додається), проведення просвітницьких заходів у закладах освіти та культури, підтримка громадських ініціатив, спрямованих на вирішення цих завдань тощо. У цій роботі особливо слід акцентувати на тому, що діяльність Української повстанської армії була складовою загальноєвропейського руху опору нацистам та їх союзникам. Що стосується урочистостей з нагоди річниці створення Української повстанської армії, то їх варто планувати з урахуванням особливостей кожного регіону.

Головним завданням органів виконавчої влади під час підготовки та відзначення Дня захисника України є формування у суспільстві, особливо молоді, шанобливого ставлення до захисників України усіх поколінь, активної громадянської та патріотичної позиції, готовності до захисту суверенітету і територіальної цілісності України, збереження та примноження духовної спадщини. Особливо акцентуємо на необхідності збереження суспільно-політичної стабільності у регіоні, посилення охорони громадського порядку, ужиття додаткових заходів безпеки, зокрема під час проведення органами влади та громадськістю святкових заходів, своєчасне виявлення і нейтралізацію деструктивних чинників, у тому числі в інформаційному просторі.

 

Додаток

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua