Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Представники Бердянщини взяли участь у Покровському ярмарку

7 жовтня у м.Запоріжжя відбувся Покровський ярмарок, який традиційно щороку проводиться в обласному центрі з нагоди Дня міста. Як завжди, активною була участь у заході делегації Бердянського району, до складу якої увійшли фахівці райдержадміністрації, працівники закладів культури та представники малого бізнесу району.

Яскраву культурно-розважальну програму, так звану візитівку, представили на розсуд гостей ярмарку учасники художньої самодіяльності Миколаївського, Новопетрівського та Старопетрівського Будинків культури. А завдяки участі у заході підприємців Мерзаха Касімова, Тетяни Ковальової, ТОВ «Міла-Мед», а також представників ДНЗ "Осипенківський професійний аграрний ліцей",  відвідувачі ярмарку залюбки смакували екзотичні страви, мед, смачну та запашну здобу.

Керівництво райдержадміністрації щиро дякує усім учасникам ярмарку, які достойно представили Бердянщину в обласному заході.

 

Інформація відділу культури і туризму, молоді та спорту.

Фото автора та з сайту ДНЗ "Осипенківський професійний аграрний ліцей"

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua