Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Представники Бердянщини взяли участь у Покровському ярмарку

7 жовтня у м.Запоріжжя відбувся Покровський ярмарок, який традиційно щороку проводиться в обласному центрі з нагоди Дня міста. Як завжди, активною була участь у заході делегації Бердянського району, до складу якої увійшли фахівці райдержадміністрації, працівники закладів культури та представники малого бізнесу району.

Яскраву культурно-розважальну програму, так звану візитівку, представили на розсуд гостей ярмарку учасники художньої самодіяльності Миколаївського, Новопетрівського та Старопетрівського Будинків культури. А завдяки участі у заході підприємців Мерзаха Касімова, Тетяни Ковальової, ТОВ «Міла-Мед», а також представників ДНЗ "Осипенківський професійний аграрний ліцей",  відвідувачі ярмарку залюбки смакували екзотичні страви, мед, смачну та запашну здобу.

Керівництво райдержадміністрації щиро дякує усім учасникам ярмарку, які достойно представили Бердянщину в обласному заході.

 

Інформація відділу культури і туризму, молоді та спорту.

Фото автора та з сайту ДНЗ "Осипенківський професійний аграрний ліцей"

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua