Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

 

 

Утримання місцевих пожежних команд та утилізація хімічних засобів: працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова РДА Роман Молодецький, відбулося сьогодні в Бердянській райдержадміністрації.  

Насамперед, учасники засідання заслухали доповідь представника Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Аркадія Чанишева про стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.

Так, на сьогоднішній день в Бердянському районі діють 4 пункти місцевої пожежної охорони, які утворені та базуються в населених пунктах Азовське, Андрівка, Дмитрівка та Новотроїцьке. Фінансування діяльності зазначених бригад здійснюється в рамках виконання Програми захисту населення і територій Бердянського району від надзвичайних ситуацій технічного та природного характеру на 2017 рік (рішення сесії райради №4 від 18.08.2017), для реалізації якої в районному бюджеті було закладено 1,6 млн грн. Наразі майже 70%  зазначеної суми вже використано на утримання як зазначених підрозділів пожежної охорони, так і бригад пожежогасіння з м.Бердянськ, які активно працювали на ліквідації загорянь в районі в серпні поточного року. Ще 5 команд функціонують в об’єднаних громадах: 3 - в Осипенківській сільській ОТГ, 2 - в Берестівській Сільській ОТГ. Утримання їх здійснюється з бюджетів відповідних громад.  

Продовжила нараду начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Зубко, яка висвітила питання щодо поводження із небезпечними відходами та стану утилізації непридатних до застосування хімічних засобів захисту рослин. Зокрема, Лариса Степанівна ознайомила аудиторію із результатами проведеної спеціальною районною комісією інвентаризації та актами обстежень місць накопичення заборонених і непридатних до використання у сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. Також було зазначено, що Департаментом екології та природних ресурсів Запорізької ОДА була розроблена Програма щодо забезпечення екологічно небезпечного збирання, перевезення та знешкодження, а також зберігання непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, на реалізацію якої з обласного бюджету виділено 18,2 млн грн. Нажаль, на сьогоднішній день ще не визначено виконавця відповідних робіт.

Далі члени комісії затвердили перелік із 37-ми потенційно-небезпечних об’єктів Бердянського району, які зареєстровані у Державному реєстрі ПНО, а також розглянули заходи з підготовки закладів освіти до нового 2017/2018 навчального року. Крім цього, було обговорено стан підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2017/2018 років та погоджено відповідний комплексний план взаємодії.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua