Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Утримання місцевих пожежних команд та утилізація хімічних засобів: працювала районна комісія ТЕБ та НС

Чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова РДА Роман Молодецький, відбулося сьогодні в Бердянській райдержадміністрації.  

Насамперед, учасники засідання заслухали доповідь представника Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області Аркадія Чанишева про стан функціонування та утримання підрозділів місцевої пожежної охорони.

Так, на сьогоднішній день в Бердянському районі діють 4 пункти місцевої пожежної охорони, які утворені та базуються в населених пунктах Азовське, Андрівка, Дмитрівка та Новотроїцьке. Фінансування діяльності зазначених бригад здійснюється в рамках виконання Програми захисту населення і територій Бердянського району від надзвичайних ситуацій технічного та природного характеру на 2017 рік (рішення сесії райради №4 від 18.08.2017), для реалізації якої в районному бюджеті було закладено 1,6 млн грн. Наразі майже 70%  зазначеної суми вже використано на утримання як зазначених підрозділів пожежної охорони, так і бригад пожежогасіння з м.Бердянськ, які активно працювали на ліквідації загорянь в районі в серпні поточного року. Ще 5 команд функціонують в об’єднаних громадах: 3 - в Осипенківській сільській ОТГ, 2 - в Берестівській Сільській ОТГ. Утримання їх здійснюється з бюджетів відповідних громад.  

Продовжила нараду начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Лариса Зубко, яка висвітила питання щодо поводження із небезпечними відходами та стану утилізації непридатних до застосування хімічних засобів захисту рослин. Зокрема, Лариса Степанівна ознайомила аудиторію із результатами проведеної спеціальною районною комісією інвентаризації та актами обстежень місць накопичення заборонених і непридатних до використання у сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин. Також було зазначено, що Департаментом екології та природних ресурсів Запорізької ОДА була розроблена Програма щодо забезпечення екологічно небезпечного збирання, перевезення та знешкодження, а також зберігання непридатних до використання в сільському господарстві хімічних засобів захисту рослин, на реалізацію якої з обласного бюджету виділено 18,2 млн грн. Нажаль, на сьогоднішній день ще не визначено виконавця відповідних робіт.

Далі члени комісії затвердили перелік із 37-ми потенційно-небезпечних об’єктів Бердянського району, які зареєстровані у Державному реєстрі ПНО, а також розглянули заходи з підготовки закладів освіти до нового 2017/2018 навчального року. Крім цього, було обговорено стан підготовки органів виконавчої влади та місцевого самоврядування до дій в осінньо-зимовий період 2017/2018 років та погоджено відповідний комплексний план взаємодії.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua