Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

 

Члени колегії Бердянської райдержадміністрації вивчили стан готовності господарства району до зими

26 вересня відбулося чергове засідання колегії Бердянської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Роман Молодецький.

Головним питанням порядку денного було вивчення ситуації з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери  Бердянського району до опалювального періоду 2017/2018 років.

З даного питання виступив начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Сенченко. Зокрема, він зазначив, що хід підготовки до зими, а також дотримання суб’єктами відповідних планів-графіків, знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації. На виконання заходів залучено кошти з різних джерел фінансування (кошти бюджету, спонсорські та власні кошти підприємств). Щотижня проводиться аналіз стану справ на оперативних нарадах та розглядаються питання щодо проведення обстеження об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Бердянського району щодо визначення напрямів робіт по підготовці до опалювального періоду 2017-2018 року.

Про стан готовності підпорядкованих територій та закладів до роботи в зимовий період доповілиАндріївський селищний голова Наталя Кагадій, голови Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ Наталя Кушнір і Валентин Смага, директор КП «Андріївська тепломережа» Надія Проценко, директор Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. Алла Сошко.

За підсумками розгляду питання, члени колегії взяли до відома інформацію та розглянули проект розпорядження «Про забезпечення підготовки до стабільного проходження опалювального сезону 2017/2018 років». Даним проектом дано доручення начальникам відділів освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації та рекомендованоселищному, сільським головам, головам територіальних громад, керівникам комунальних підприємств району забезпечити виконання заходів щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

У обговорені даного питання взяли участь голова РДА Роман Молодецький, Андрівський сільський голова Муслім Магомедов, Новотроїцький сільський голова Марія Положенцева.

Роман Феліксович, зокрема, наголосив, що кожен керівник несе персональну відповідальність за свої об’єкти, підготовку актів їх перевірки, а також стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua