Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

 

 

Члени колегії Бердянської райдержадміністрації вивчили стан готовності господарства району до зими

26 вересня відбулося чергове засідання колегії Бердянської райдержадміністрації, яке провів голова РДА Роман Молодецький.

Головним питанням порядку денного було вивчення ситуації з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери  Бердянського району до опалювального періоду 2017/2018 років.

З даного питання виступив начальник відділу економічного розвитку та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Володимир Сенченко. Зокрема, він зазначив, що хід підготовки до зими, а також дотримання суб’єктами відповідних планів-графіків, знаходиться на постійному контролі в районній державній адміністрації. На виконання заходів залучено кошти з різних джерел фінансування (кошти бюджету, спонсорські та власні кошти підприємств). Щотижня проводиться аналіз стану справ на оперативних нарадах та розглядаються питання щодо проведення обстеження об`єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери Бердянського району щодо визначення напрямів робіт по підготовці до опалювального періоду 2017-2018 року.

Про стан готовності підпорядкованих територій та закладів до роботи в зимовий період доповілиАндріївський селищний голова Наталя Кагадій, голови Берестівської та Осипенківської сільських ОТГ Наталя Кушнір і Валентин Смага, директор КП «Андріївська тепломережа» Надія Проценко, директор Азовської ЗОШ І-ІІІ ст. Алла Сошко.

За підсумками розгляду питання, члени колегії взяли до відома інформацію та розглянули проект розпорядження «Про забезпечення підготовки до стабільного проходження опалювального сезону 2017/2018 років». Даним проектом дано доручення начальникам відділів освіти, культури і туризму, молоді та спорту райдержадміністрації та рекомендованоселищному, сільським головам, головам територіальних громад, керівникам комунальних підприємств району забезпечити виконання заходів щодо підготовки об'єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років.

У обговорені даного питання взяли участь голова РДА Роман Молодецький, Андрівський сільський голова Муслім Магомедов, Новотроїцький сільський голова Марія Положенцева.

Роман Феліксович, зокрема, наголосив, що кожен керівник несе персональну відповідальність за свої об’єкти, підготовку актів їх перевірки, а також стан профілактичних робіт по підготовці до опалювального сезону.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua