Запорізька область увійшла до трійки лідерів за впровадженням реформи децентралізації

У рамках всеукраїнського форуму «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку» під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було підбито проміжні підсумки реалізації реформи у регіонах країни.

Запорізьку область  на форумі представляли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун, голова Широківської об’єднаної територіальної громади Денис Коротенко та голова Берестівсьокї територіальної громади Наталя Кушнір.

Запорізька область посіла почесне третє місце серед усіх регіонів України за якістю та кількістю сформованих об’єднаних територіальних громад.

У порівнянні з червнем 2017 року область піднялася ще на одну позицію. Позитивну динаміку та високі показники  Запорізького регіону відзначив перший заступник міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода. За його словами, успіхи областей-лідерів обумовлені ефективною роботою та тісною взаємодією обласних державних адміністрацій та регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua