Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Запорізька область увійшла до трійки лідерів за впровадженням реформи децентралізації

У рамках всеукраїнського форуму «Децентралізація – основа формування ефективної системи управління та місцевого розвитку» під головуванням Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана було підбито проміжні підсумки реалізації реформи у регіонах країни.

Запорізьку область  на форумі представляли заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Зінаїда Бойко, директор Центру розвитку місцевого самоврядування Олександр Свистун, голова Широківської об’єднаної територіальної громади Денис Коротенко та голова Берестівсьокї територіальної громади Наталя Кушнір.

Запорізька область посіла почесне третє місце серед усіх регіонів України за якістю та кількістю сформованих об’єднаних територіальних громад.

У порівнянні з червнем 2017 року область піднялася ще на одну позицію. Позитивну динаміку та високі показники  Запорізького регіону відзначив перший заступник міністра регіонального розвитку В’ячеслав Негода. За його словами, успіхи областей-лідерів обумовлені ефективною роботою та тісною взаємодією обласних державних адміністрацій та регіональних центрів розвитку місцевого самоврядування.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua