Берестівська громада отримає державне фінансування для реалізації власних інфраструктурних проектів

Відбулося чергове  засідання комісії з підготовки висновків щодо проектних заявок на проекти, які фінансуватимуться за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад. У заході взяли участь представники об’єднаних територіальних громад та структурних підрозділів облдержадміністрації.

Як зазначила тимчасово виконуюча обов’язки начальника Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації Наталія Кармазіна, проектні заявки оцінюються на відповідність плану соціально-економічного розвитку об’єднаної територіальної громади.

На засіданні комісії було розглянуто 56 проектних заявок  шести  об’єднаних територіальних громад на загальну суму 27 836,1тис. грн. Свої пректи підготували та подали:  Берестівська ОТГ (6106,61 тис. грн.),   Біленківська ОТГ (6962,4 тис. грн.),     Малотокмачанська ОТГ (2705,4тис.грн.),  Ботіївська ОТГ ( 2032,06 тис. грн.),    Остриківська ОТГ (3424,6 тис. грн.), Осипенківська сільська територіальна громада  (6605 тис. грн.).   

За результатами розгляду комісія прийняла рішення надати позитивні висновки щодо проектних заявок Берестівської та Остриківської об’єднаних територіальних громад.

З урахуванням попередніх засідань на сьогодні висновки отримали 48 проектних заявок дев’яти  об’єднаних територіальних громад на суму   39 383,2 тис. грн.

Нагадаємо, з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаним територіальним громадам Запорізької області виділено кошти у розмірі 70 918,8 тис. грн.

 

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua