Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

В Берестівській СОТГ розпочинає роботу Центр надання адміністративних послуг

6 червня 2017 року відбулося урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг Берестівської сільської ОТГ, в якому взяли участь заступник голови Запорізької ОДА Олександр Бабанін, голова райдержадміністарції Роман Молодецький, голова райради Жанна Васильчик, депутати районної та сільської рад, представники Регіонального офісу впровадження децентралізаційної реформи та мешканці території.

Гості привітали громаду із черговим вагомим досягненням. Зокрема, очільник району зазначив, що відкриття Берестівського Центру надання адміністративних послуг стало ще одним прикладом ефективності проведення в країні реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади, метою якої є саме створення зручних умов для надання якісних та доступних послуг населенню. Роман Феліксович побажав громаді подальших успіхів та реалізації найсміливіших планів і задумів.

Нагадаємо, що у січні минулого року проект Берестівської громади щодо створення ЦНАПу став одним із 28-ми, які були відібрані Мінрегіоном для реалізації спільно із Проектом німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) «Реформа управління на сході України».

На сьогоднішній день в будівлі Центру проведено капітальний ремонт, придбано меблі, комп’ютерну техніку та периферійні пристрої, забезпечено доступ до Інтернет-мережі, тобто створено комфортні умови як для відвідувачів, так і для персоналу установи.

Наразі, вже організовано 6 робочих місць за напрямками надання послуг населенню, але формування штату ще триває. В цілому ж, у Центрі передбачається надання 53 послуг, що має значно скороти час та ресурси мешканців Берестівської громади у вирішенні своїх нагальних питань.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

фото з сайтів pro.berdyansk.biz та berestivska.gromada.org.ua

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.