Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Житлова субсидія. Зміни до порядку надання субсидії

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій.  На основі змін, які внесені постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» (далі – Постанова),  у  травні-червні  органи соціального захисту населення проведуть перепризначення субсидій на наступний рік та розрахують її розміри на літній період, а з жовтня – на новий опалювальний сезон.

Стосовно періоду врахування доходів для призначення субсидії

Постановою передбачено врахування доходів для призначення субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг за чотири квартали, що передують місяцю, попередньому до місяця, з якого призначається субсидія. Тобто при  здійсненні розрахунку субсидії на наступний період у травні для домогосподарств,  які отримували субсидію у попередньому періоді, враховуються доходи за період з квітня попереднього року по березень поточного року включно.

Розширено перелік видів державної соціальної допомоги, що виплачуються органами соціального захисту населення і не враховуються до сукупного доходу при призначенні субсидії - це допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування.

Змінюється період отримання доходів лише при призначенні  субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг. При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива, скрапленого газу і оплати житлово-комунальних послуг враховуються доходи за попередній календарний рік.

 

Монетизація залишків невикористаних коштів субсидії на опалення

Невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо- та електропостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт•г електричної енергії, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачується через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта».

Списки таких осіб, із зазначенням сум невикористаної субсидії подаються до 1 червня управлінню соціального захисту населення  підприємствами - виробниками/виконавцями послуг з  газо-, електро-постачання.

Субсидіантам, які вели енергоефективне домогосподарство, для отримання коштів необхідно буде до 1 вересня подати заяву до  управління соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди за енергоефективність.На момент подачі заяви рахунок в банку повинен бути уже відкритим.

 

Стосовно  призначення субсидії за наявності заборгованості з оплати послуг

При призначенні субсидії на наступний термін враховуватиметься наявність простроченої понад два місяці заборгованості з оплати послуг.

За наявності двомісячної заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг у субсидіантів субсидія на наступний термін не призначається. Якщо протягом двох місяців громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію, субсидія призначається з дати закінчення дії попередньої субсидії, в іншому випадку – з місяця, в якому громадянин документально підтвердив сплату заборгованості або укладання договору про її реструктуризацію.

Заборгованість з комунальних послуг при первинному зверненні за субсидією НЕ впливає на оформлення субсидії.

Стосовно призначення субсидії за зареєстрованим місцем перебування

Уразі реєстрації місця перебування особи субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається з місяця звернення на термін, що не перевищує шести місяців з дати реєстрації місця перебування. На наступний строк субсидія призначається за особистим зверненням громадянина після продовження реєстрації місця перебування.

Щодо повернення залишків невикористаних сум субсидій

Постановою передбачено повернення до державного бюджету після закінчення опалювального сезону надавачами послуг сум невикористаних субсидій на оплату послуг з централізованого постачання холодної та гарячої води і водовідведення за термін отримання останньої субсидії конкретним одержувачем.

Стосовно термінів опалювального сезону

 Для  домогосподарств, які використовують  природний газ/електричну енергію для індивідуального опалення розмір субсидії на опалювальний  сезон буде розраховуватися з 16 жовтня по 15 квітня включно.

Зміни до соціальних нормативів

Постановою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 06.08.2014 № 409 «Про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування» в частині встановлення соціальної норми житла для домогосподарств, що складаються з однієї-двох непрацездатних осіб у розмірі 75 кв. м. на домогосподарство.

З питань надання житлових субсидій мешканці Бердянського району можуть звернутися до уповноважених осіб  сільських/ селищної  рад або до відділу прийому громадян управління соціального захисту населення райдержадміністрації (каб. № 3) за адресою: вул.Перемоги, 3, м.Бердянськ.

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.