Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

 

 

Берестівська громада розробила проект будівництва сонячної електростанції

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Олександр Билим, розглянуто чотири проекти містобудівної документації.

Серед іншого, зокрема, членам ради було представлено проект «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури з виробництва електричної енергії сонячного випромінювання) на території Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади Бердянського району».

Як зазначила голова Берестівської ОТГ Наталя Кушнір, будівництво сонячної електростанції є дуже важливим кроком для подальшого розвитку новоствореної громади. Тож, за підсумками обговорення проект було схвалено та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.

 

За матеріалом Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua