Урядова програма "Доступні ліки"

 

Берестівська громада розробила проект будівництва сонячної електростанції

На черговому засіданні архітектурно-містобудівної ради, яке провів начальник Управління містобудування та архітектури облдержадміністрації, головний архітектор області Олександр Билим, розглянуто чотири проекти містобудівної документації.

Серед іншого, зокрема, членам ради було представлено проект «Детальний план території для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів енергогенеруючих підприємств, установ і організацій (будівництво та обслуговування об’єктів інфраструктури з виробництва електричної енергії сонячного випромінювання) на території Берестівської сільської об’єднаної територіальної громади Бердянського району».

Як зазначила голова Берестівської ОТГ Наталя Кушнір, будівництво сонячної електростанції є дуже важливим кроком для подальшого розвитку новоствореної громади. Тож, за підсумками обговорення проект було схвалено та рекомендовано до затвердження в установленому законом порядку.

 

За матеріалом Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької ОДА

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.