Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

 

 

Керівники міста та району вирішують питання організації медичного обслуговування мешканців об’єднаних громад

11 січня, на базі виконкому Бердянської міської ради, відбулась зустріч-нарада з питань організації та надання фахівцями комунальної установи БМР «Бердянське ТМО» медичних послуг мешканцям територіальних громад району. Участь в нараді взяли міський голова м.Бердянськ, керівники Бердянської РДА, райради та їх заступники, головні лікарі міських та районних медичних закладів, представники Осипенківської сільської ОТГ.

Свою точку зору та пропозиції з даного питання висловили голова РДА Роман Молодецький, начальник управління фінансів РДА Марина Завгородня, головний лікар КУ «Бердянський районний центр ПМСД» Дмитро Аксьонов, Осипенківський сільський голова Валентин Смага.

Перспективи можливої співпраці у даному напрямку висвітили міський голова Володимир Чепурний, головний лікар КУ БМР «Бердянське ТМО» Дмитро Єгоров. А у зв’язку з тим, що в районній лікарні поки що відсутній лікар-анестизіолог, представники міської влади запевнили керівництво району, що у разі необхідності проведення термінових оперативних дій, мешканці району будуть забезпечені необхідною медичною допомогою у міському лікарняному закладі.

За результатами роботи було створено спільну робочу групу, якій доручено розробити проект Положення про організацію надання медичних послуг мешканцям району, а також щодо фінансового забезпечення відповідних заходів. Розгляд та обговорення відповідного документу, а також підписання договору про співпрацю, учасники наради запланували здійснити під час наступної зустрічі 18.01.2017.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

    

Шановні відвідувачі і користувачі сайту!

Використання будь-яких матеріалів, що опубліковані на цьому сайті, дозволяється при умові вказання посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на офіційний сайт Бердянської райдержадміністрації www.berda.gov.ua