Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

 

Урядова програма "Доступні ліки"

 

Питання забезпечення функціонування закладів бюджетної сфери Осипенківської сільської ОТГ обговорювали в райдержадміністрації

З метою організації та забезпечення ефективних міжбюджетних відносин між новоствореною Осипенківською громадою та державним бюджетом, 26 грудня в райдержадміністрації відбулась нарада, в якій взяли участь заступник голови РДА Ніна Борщова, керівник апарату РДА Алла Галущак, керівники управління фінансів РДА, галузевих районних підрозділів освіти та культури, представники Осипенківської сільської ОТГ, податкової служби та Держказначейства.

Як наголосила Ніна Борщова, наразі всі районі структури повинні плідно та результативно провести необхідні заходи, аби забезпечити з початку нового фінансового року нормальну і стабільну роботу закладів бюджетної сфери, які розташовані на території новоствореної громади.

Зокрема, учасники наради обговорили питання утримання та діяльності загальноосвітніх шкіл, які увійшли до відповідної об’єднаної громади. А начальник фінансового управління РДА Марина Завгородня та начальник Бердянського управління Держказначейства Світлана Микула надали ряд практичних рекомендацій та необхідних роз’яснень щодо підготовки відповідної документації для забезпечення фінансування закладів освіти з 1 січня 2017 року.

Питання реформування та функціонування мережі закладів культури на території об’єднаної громади висвітила керівник апарату РДА Алла Галущак. Це, зокрема, створення Центрів дозвілля та культури, в яких рекомендовано для забезпечення подальшого функціонування бібліотечної системи передбачити посади бібліотекарів. Також було роз’яснено процес організації діяльності дитячих музичних шкіл з можливістю створення центрального закладу та його філій в населених пунктах громади.

Крім цього, новообраному голові Осипенківської сільської ОТГ Валентину Смагі було запропоновано провести якнайшвидше обговорення з активом громади та визначитись зі складом виконкому сільської ради, а також прискорити створення необхідних галузевих відділів для забезпечення сталого функціонування об’єктів бюджетної сфери на території об’єднаної громади.

 

Відділ організаційної роботи, діловодства та контролю

Про головне

УРЯДОВА "ГАРЯЧА ЛІНІЯ"

Децентралізація влади

1939-1945. Пам'ятаємо. Перемагаємо.

Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву

 

    

Бердянська районна державна адміністрація. Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше.